Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolás-HOGYAN? Segítenél?...

Parkolás-HOGYAN? Segítenél? Forgalmi vizsga előtt állok?

Figyelt kérdés
Szóval az oktatóm elmondja parkolásnál-mintha egy szabály lenne!-hogy pl.balra hátra be parkolásnál akkor kezdem el rászedni amikor az autó (amelyik mellé be állok) hozzám közelebb (vagy távolabb)eső szélénél vagyok az én autóm hátával.Nekem ez nagyon nagy segítség lenne ha ezt tényleg mint egy szabályt tudnám és akkor csak ezt megjegyezve már szedném is a kormányt amikor kell.De ezt vizsgán nyilván nem mondhatja.Szóval valaki le tudná írni nekem hogy vannak ezek,mikor szedem a kormány egyes beparkolásoknál?Nem akarom már erről az oktatóm megkérdezni 100-szor is:-))FÚÚÚ nem tudom mennyire voltam érthető,gondolom inkább zavaros,de hátha valaki mégis tudja miről beszélek.Az segítsen légyszi!!!!Köszi
2012. jan. 26. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, sajnos a parkolás is olyan, amit elméletben nem lehet megtanulni. Ezt csak gyakorlással lehet. Amikor én tanultam, akkor kimentünk egy forgalomtól elzárt helyre és gyakoroltam. Máshogy nem megy. Egyébként az oktatódtól, nyugodtan kérdezd meg 100-szor is, ne szégyelld, Ő azért van, hogy megtanítson. A szüleid, nem hiába fizetnek egy-egy óráért súlyos tízezreket.(Gondolom, hogy Ők fizetik)


Ezt a két videót, nézd meg :)


[link]


[link]

2012. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én is ezt írtam a másik kérdésben.
2012. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igen tudom hogy ez nem elméleti dolog.Maga a parkolás viszonylag megy csak az elkezdéssel van bajom hogy mikor,hol kezdem el rászedni a kormányt.De úgy érzem most hogy ha ezt tudnám rögzíteni az agyamba és jó időbe elkezdem a többi már jól menne!Amúgy nem a szüleim fizetik már felnőtt 2 gyermekes anyuka vagyok de így még rosszabb,hiszen ezt a pénzt rájuk is költhetném és már így is pót órákon vagyok ami nem olcsó.A férjem pedig külföldön nem keveset dolgozik ezért a pénzért:-((Nem beszélve arról hogy a pofámról le sül a bőr mert nem tartom magam ennyire "sötétnek".

Csak épp ezért nincs kivel elmennem gyakorolni.

2012. jan. 26. 10:31
 5/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ külön köszönjük, rendkívül sokat mondó és segítőkész megjegyzés volt!
2012. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

aki kérdez hülye, aki nem kérdez hülye marad...


nos, az oktatód azért van ott, h megtanítson vezetni, nem dísznek, és nem is azért, h fuvarozgasd a városban.

pénzt fizetsz neki, amiért ő köteles neked akár 100adszorra is elmagyarázni hogy mit hogyan kell csinálni.


egyébként ha ennyire nem megy, akkor fizesd le a vizsgabiztost 1x, mintsem még 100ezret rákölts a pótóráka és a pótvizsgákra.

2012. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ha van jogsim vezetni meg nem tudok akkor kivel cseszek ki?Nem a papír a fontos hanem hogy én magam is úgy érezzem most már megy.
2012. jan. 26. 17:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a vizsgabiztost le lehetne fizetni... nekem is megfordult a fejemben, de az oktató szerint ez már nem divat.


A forgalmi vizsga amúgy is nehezedett, most már 3 féle parkolást és két megfordulást kell csinálni. Ha valamelyik nem megy, buktad a 11 ezret.

Emlékszem pár hónapja vártam az oktatómat, épp egy vizsgáról jött vissza, aminek a végén a srácnak vagy tizedik próbálkozásra sikerült betolatnia két kocsi közé. De átment, mert nem volt vizsgafeladat.

2012. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ebbe az a szívás hogy a vezetést még én is tavaly kezdtem és már le is vizsgáztam rutinból most mégis meg kell csinálnom ugyanúgy a parkolásokat stb.Lehet hogy épp azon bukok el,pedig már egyszer megvoltak!
2012. jan. 28. 10:40
 10/18 anonim ***** válasza:
sziazstok,és amondó vagyok szerezétek meg ugy a jogsit hogy buszkék legyetek rá.ne fizesetek le senkit én sem tettem nagyon buszke vagyok magamra igy .enyi errővel mehetnétek boltba megvenni mint egy doboz kolát .elhiszem féltek vagy rossz de nézétek azt ,beul vizsgabistos,és te oda nyomod a 20 30 ezret. meg fogja elveszi és sikerul ,de mivan ha egyik haverom esetében történt elvete gyerek happy volt :) vizsga végén mondta a bistos oké ,akkor majd legközelebb gyere ujra ,ezzek után menj és vergödj ,mert budös életbe nem lesz jogsid :)vagy kijelenti egyből nálla nem megy ,vagy olyan balhét verki és jegyzőkönyvet ir,még él ne menj vizsgázni mert elleszel tiltva és biroságra mész.
2012. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!