Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktatóm szerint nem érzem az...

Oktatóm szerint nem érzem az autót eddig csak 3.szor voltam 1 alkalommal két órát veszünk már szerintetek elengedjem?

Figyelt kérdés

Na szóval ma voltam harmadjára és az oktatóm nagyon nincs meg elégedve és szerinte 100 órára szükség lesz. Régóta szeretnék megtanulni vezetni de mivel az út nem játék és emberi életekröl van szó és persze sajátomrol már azon gondolkodtam hogy feladom bármennyire is szeretném.

Hibáim múltkori rámentem a zarovonalra kanyarodásnál sokszor majdnem rámegyek a járdára most joban ment mint a múltkor de még nem jó nagyon el vagyok keseredve tudom idő kell mire érezném az autót de azt érzem hogy az oktató türelmetlen.



2022. ápr. 19. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Háát, ha tényleg ennyire fontos lenne neked a jogsi, nem adnád fel az első akadálynál.
2022. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem érzed MÉG, mert összesen vezettél nettó 3x90 percet (már ha a te oktatód rendesen tartja az időt, nem cigiszünet félóránként meg elugrom postára meg bevásárolni meg a gyerekért az oviba stb stb). A váltást meg mégis hogy lehet ennyi idő alatt megtanulni annak, aki előtte sosem ült még a kormány mögött? Elárulom, sehogy. Ha ez nem tetszik neki, oktasson automata kocsin, fogadjon csak jogsisokat gyakorlásra vagy még jobbat tudok, ne oktasson egyáltalán.

Rengetegen vesznek 50-60 órát, sokan meg még többet, mire magabiztosan elsajátítanak minden alapot. És ez nem ciki, az ellenben igen, mikor valaki úgy kap jogosítványt 30 óra után, hogy rohadt nagy hiányosságai vannak pl kresz terén. És sajnos nem egy ilyen sofőr van az utakon.

2022. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem vádolok, és nem is védek senkit így ismeretlenül.

Ám azt el kell fogadni,hogy nagyon sok olyan ember van aki nehezen tanulja meg az autó kezelését, és vannak olyanok is, akiknek soha nem fog menni.

Próbáld meg reálisan felmérni és eldönteni Te hová tartozol, azután hozd meg a döntést.

Ha akarsz vezetni, akkor vedd komolyan és csináld végig, ha nem, akkor engedd el......

2022. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

“Próbáld meg reálisan felmérni és eldönteni Te hová tartozol, azután hozd meg a döntést.”


HÁROM alkalom után mégis mit mérjen fel, pláne döntsön el? Ha 30 óra után sem tudja kezelni a kocsit, semmit sem fejlődik, na akkor már lehet pedzegetni, hogy talán valóban gond van. De itt tizedennyi időről beszélünk.

2022. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14!

Bizonyára nem a "vezetési készség"-re értettem, ....mert azzal még nem rendelkezik.

Arra gondoltam, hogy fölmérhetné, eddigi életében milyen akadályokat volt képes leküzdeni? Ebből talán kiderülhet, mennyire van esélye az autóvezetés megtanulásásra.


Persze ha te reálisabban tudsz dönteni a kérdező helyett, akkor írd meg neki.

2022. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na a személyeskedést szépen be lehet fejezni. Te ajánlgatsz olyan dolgot, ami nagyon nem segítség, ráadásul nem, nagyon nem azt írtad neki, amit utólag ideköltöttél, hanem egyértelműen azt, hogy döntse el itt az elején, hogy megy-e a vezetés tanulása neki vagy sem.

Senki sem tudja jobban a kérdezőnél, ezt neki kell érezni, DE NEM MOST!

És nem, marhára nem szempont, amit most kitaláltál utólag, mert teljesen mindegy, hogy sikerült az érettségi, a nyelvvizsga, hány sporteredménye van stb stb, mert itt VEZETÉSRŐL van szó, ami egy teljesen más terület, nem hasonlítható semmihez. Max ha lenne már pl kismotorra jogsija, abból lehetne valamennyire kiindulni, de mivel nincs, felesleges és nem is lehet máshoz hasonlítgatni. Még a biciklizéshez sem, mert egyrészt kicsit egyszerűbb és kisebb felelősség egy bringát hajtani, másrészt a kresz jó része nem vonatkozik rájuk.

2022. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!