Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktatóm szerint nem érzem az...

Oktatóm szerint nem érzem az autót eddig csak 3.szor voltam 1 alkalommal két órát veszünk már szerintetek elengedjem?

Figyelt kérdés

Na szóval ma voltam harmadjára és az oktatóm nagyon nincs meg elégedve és szerinte 100 órára szükség lesz. Régóta szeretnék megtanulni vezetni de mivel az út nem játék és emberi életekröl van szó és persze sajátomrol már azon gondolkodtam hogy feladom bármennyire is szeretném.

Hibáim múltkori rámentem a zarovonalra kanyarodásnál sokszor majdnem rámegyek a járdára most joban ment mint a múltkor de még nem jó nagyon el vagyok keseredve tudom idő kell mire érezném az autót de azt érzem hogy az oktató türelmetlen.



2022. ápr. 19. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az oktatót engedd el, aki ezt mondja a harmadik dupla óra után, az csak előkészíti a terepet a lehúzásra.
2022. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Illetve megkérnék valakit, hogy illesszen be alulra egy poént a járdán autóval közlekedésről, esetleg megemlíthet olyan klasszikus játékokat mint a GTA van a Carmageddon.
2022. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: olyan sebességgel kell haladni hogy a kanyart biztonságosan tudjad bevenni. Ha gyorsan mégy, akkor a kormányt is gyorsabban kell tekerni. Ezert válassz kisebb sebességet,ha még nem tudod olyan gyorsan forgatni a kormányt.
2022. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Még pont időben vagy, hogy leváltsd az oktatót. Méghogy nem érzi az autót....Mondjad neki hogy, igen baszdmeg, azért vagyok itt hogy megtanuljam...
2022. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Én 98 órát vettem. Igaz, már közel 20 éve. Tudták, hogy senki se tud vezetni a családból, így ha jogosítványom lesz, senkitől sem kaphatok segítséget. És látták azt is, hogy amikor először azt mondták fék, én lenéztem, és úgy kerestem a féket, illetve a bójákat is vittem magammal (akkor még volt rutin pálya). Kezdő voltam. Akkor engedtek vizsgázni, amikor már jól ment, így elsőre sikerült. És azóta is vezetek napi szinten. De tény, a jogosítvány előtt 98 órát vettem.

Börtönőrökkel együtt tanultam a kreszt, ők kocsival mentek már a kreszvizsgára is, mármint hogy ők vezették az autót, amivel a kresz vizsgára mentek. Nekik elég volt 28 óra vezetés is a vizsgához.

De attól én még nem vagyok kevesebb. Nekem 98 óra kellett, de azóta én is tudok vezetni.

2022. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

+1 arra hogy válts oktatót. Sajnos sok undorító lehúzós van.


Mi az, hogy "nem érzi" a tanuló az autót?

Hát hogy a jó büdös f^szba érezné amikor nem tud vezetni?

2022. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg nem érzed az autót, (márpedig ha nem tudod tartani a sávot, akkor nem érzed) akkor reális lehet a 100 óra. De semmiképp se add fel! Nézd meg az álláshirdetéseket, milyen sokhoz kérnek jogosítványt! Az oktatók meg ilyenek. Szerintem benne van a munkaköri leírásukban, hogy taplónak kell lenni a tanulóval. De nyugodtan oszd ki, szólj vissza. Én anno megmondtam az oktatónak, hogy azért fizetek óránkènt 53 eurot, mert még nem tudok vezetni, és elvárom, hogy ezért a pénzért normálisan tanítsanak.
2022. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Ma beszéltem az oktatómmal azt javasolta hogy menjek Dodgemenezni hogy megtanuljam a helyes kormányzást és arra a döntésre jutottam hogy elengedem a dolgot mivel azt mondta hogy másnak a 6 óra után már kuplungolni meg váltani kellene tényleg nagyon régóta szeretnék megtanulni vezetni de mivel emberi életekröl van szó ami nem játék én azt érzem hogy nem volt velem türelmes azt is mondta nem lebeszélni de akkor de úgy látja hogy csak kínlónék vele.

2022. ápr. 20. 22:01
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Te nem is akarsz megtanulni vezetni, ugye? Csak régóta nyaggat miatta valaki.
2022. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul hiszed mert nem így van senki nem nyaggat. :)
2022. ápr. 21. 15:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!