Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet hirtelen vinnyogó...

Mitől lehet hirtelen vinnyogó hangja az autónak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tegnap este már hallottam amikor leparkoltam hogy furcsa hangja van az autónak, de amikor ma reggel indítottam nagyon megijedtem! Olyan hangja volt az autónak mint valami rossz távirányítós autónak... :S Aztán leállítottam, majd újra indítottam és jó volt. Elindultam, aztán 50-100m után megint olyan hangja lett, félre is álltam de aztán megint jó lett.



Kérdésem az volna hogy mitől lehet?

Egy ismerősöm azt mondta hogy generátortól lehet, mondjuk reggelente nehezen szokott indulni, pedig most volt aksi csere, de nem gondolnám hogy a generátornak ilyen durva vinnyogó hangja lenne?! Vagy igen?


2010. szept. 11. 09:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha valaki erre járna még, ma is ilyen hangja volt, fel is vettem:


[link]


Szerintetek?? Ez a generátor lehet?

2010. szept. 18. 16:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ékszíj.
2010. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha halovány lilád sincs mitől és honnan jön a hang,mennyivel érzed magad biztonságosabban az autódban miután felteszed itt a kérdésed? Az igazi választ úgyis egy autószerelő fogja megmondani,ha már nincs kellő szakérelem részedről. A találgatás = a nullával.
2010. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem ékszíj, inkább mintha valami csapágy lenne. (Generátor, vízpumpa, stb.). Kicsit többet segítene, ha tudnánk pontosan, milyen autóról van szó. De legjobb, ha elviszed szerelőhöz, minél hamarabb.
2010. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!