Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet hirtelen vinnyogó...

Mitől lehet hirtelen vinnyogó hangja az autónak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tegnap este már hallottam amikor leparkoltam hogy furcsa hangja van az autónak, de amikor ma reggel indítottam nagyon megijedtem! Olyan hangja volt az autónak mint valami rossz távirányítós autónak... :S Aztán leállítottam, majd újra indítottam és jó volt. Elindultam, aztán 50-100m után megint olyan hangja lett, félre is álltam de aztán megint jó lett.



Kérdésem az volna hogy mitől lehet?

Egy ismerősöm azt mondta hogy generátortól lehet, mondjuk reggelente nehezen szokott indulni, pedig most volt aksi csere, de nem gondolnám hogy a generátornak ilyen durva vinnyogó hangja lenne?! Vagy igen?


2010. szept. 11. 09:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Az autó gázadásra megy, nem csúszik a kuplung, ékszíj nem hiszem hogy lehet, annak szerintem nem ilyen hangja van...


Tegnap egész nap ventiztim, rádióztam, világítottam, lehet mégis a generátor lesz a ludas, de akkor se értem hogy mitől lehet ilyen hangja, mint ha a motor megállna és átmenne vinnyogásba. Nem értem.

2010. szept. 11. 09:10
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnál egy rövid részletet ebből a hangból ide betenni ? Úgy könnyebben menne a válaszadás.
2010. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd felvenni és akkor belinkelem ide.
2010. szept. 11. 09:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ékszíj, bár nem tudom, milyen vinnyogásra gondolsz!

Mi '94-es Suzuki Vitaránkon az ékszíj vonyít, de csak télen, hidegebb időben...

2010. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nincs más tippem mint ékszíj. Ellenőrizd a feszességet
2010. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A generátor vagy a vízpumpa is lehet.
2010. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Valszeg a generátor lesz, mert az ékszíj nem csúszik... most nem volt olyan hangja majd reggel hidegindításnál leszek kíváncsi....


De a generátornak is lehet ilyen hangja??

2010. szept. 11. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,generátor csapágy.
2010. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy az, de csak most csinálta, eddig soha!

Lehet hogy a sok esőtől?


Ilyenkor ha ilyen hangja van mit kell csinálni, álljak félre, vagy mehetek tovább óvatosan?

2010. szept. 11. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Mehetsz tovább, de ne nagyon pörgesd...
2010. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!