Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legegyszerűbben szerelhető,...

Legegyszerűbben szerelhető, legolcsóbban fenntartható hibrid suv kategóriában a Kia Niro?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hibrid meg a könnyen szerelhető nem egy fogalom.
2022. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 úgy úgy.. Érintésvédelmi vizsga nélkül nem is lehet szerelni szerintem..
2022. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Arról nem is beszélve hogy az elektromos hajtást nemigen szerelik, ha tönkre megy kap egy új egységet méreg drágán.
2022. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Én pedig szeretnék egy prostit, aki még szűz.
2022. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a villanyhajtásra gondoltam, mivel az karbantartás mentes úgymond. 10-15 év múlva ha tönkremegy kicserélteted és mész tovább. Pollenszűrő, légszűrő, olajcsere, váltóolajcsere, futóműcsere igencsak egyszerűnek tűnik karbantartani. Fogyastása meg 4-5 liter közt. Nem mintha ilyet szeretnék venni, de kategóriájában mindenképp jónak gondolom.
2022. jan. 25. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen szűrőket meg olajcseréket alapból nem nehéz szinte egy autónál sem.
2022. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
a legolcsóbban fenntarthatóak még mindig az öreg, egyszerű kiskocsik.
2022. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6. Nana, cseréltél már pl ford pollenszűrőt? ki kell szedni többek közt a gézpedált a cseréhez. Ennél meg kb fél perc a csere.

Olajcsere: Ritka az a kocsi, aminél van külön szerelőnyílás, olajszűrőnek és leeresztőnek is, ennél van. Nem kell lebontani az egész kartervédőt. Légszűrő meg 2 kallantyú tartja, szintén fél perc a csere. Se csavarhúzó, se torx nem kell a cseréhez.

2022. jan. 25. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Mii? Azt nem tudtam hogy a Ford ilyen sz#rul csinálta meg.
2022. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak ford, elég sok ilyen autó van. Ennél a kiánál konkrétan semmi szerszám nem kell annyira egyszerű szerelni. Egyedül olajcseréhez kell, de az is csak akkor, ha nem nívópálcán keresztül szívod le az olajat. Ha több ilyen autó lenne, akkor sokkal egyszerűbb lenne a szerelők élete.
2022. jan. 25. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!