Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hibás lehet az új lambda...

Hibás lehet az új lambda szonda vagy valami rosszul lett bekötve?

Figyelt kérdés

2005-ös Golf 5-ös, 1.4-es motor.

A műszerfal jelezte a hibát, kigyúlt a sárga égő. A szerelő kicserélte az első lamda szondát egy Bosh szondára. Kis sebességnél nem vettem észre különös hibát de amikor városon kívülre mentem ismét kigyúlt a hibajelző lámpa és azt vettem észre, hogy alig gyorsul az autó. Én eddig soha nem nyomtam padlógázt csak ritkán előzéskor de most padlógáz esetén is alig gyorsul és az alapjárat is ingadozik.

Hibás lehet az új szonda vagy egyéb gond is lehet ami csak most mutatkozott meg a szonda csere után?

Természetesen vissza fogom vinni de kíváncsi vagyok mások véleményére is.



2022. jan. 24. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Nézd meg, hogy esetleg a pillangószelep környékén nem tud-e falslevegőt szívni a motor. Hasonlóan jártam én is, és akkor egy kis gumicső csúszott le mikor a levegőszűrőt cseréltem. Szintén nem akart menni, meg ingadozott az alapjárat.
2022. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!