Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap délután fél 5, és este...

Tegnap délután fél 5, és este 11 között ittam 5 sört. Mikor ülhetnék volán mögé, hogy a szonda ne mutasson semmit?

Figyelt kérdés
52 kg vagyok egyébként.
2021. júl. 16. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kb. 12 órára jön ki eszerint... Pedig 9-10 között jó lett volna elindulni. De ha 11-kor fejeztem be, akkor felejtős, igaz?
2021. júl. 16. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

A véralkoholszint kalkulátor egy biztos értéket igyekszik megadni. Van némi ráhagyás hagyva. Nem minden ember egyformán bontja le az alkoholt, ezért van a ráhagyás.

Menj nyugodtan

2021. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amúgy ez a véralkoholszintet mutatja? Vagy azt, ameddig a szonda kimutatja? Mennyi a különbség?
2021. júl. 16. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan támpontot ad.

Értesd meg egy ilyen kalkulátor nem ad pontos értéket. Ő inkább sok rahagyassal dolgozik azért, hogy ne legyen belőle gond

2021. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem sajnálod a jogsidat, akkor menj nyugodtan.

Ha felelősségteljes ember vagy, akkor várj délutánig, vagy menj taxival.

2021. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Én megpróbálnám konkrétan azt, hogy bemennék a rendőrségre, és kérném, hadd fújhassak egy szondát, kifizetem az árát.Az kimutatja mennyi az annyi. Mivel nem autóval kapcsoltak le,ha elszíneződik, nyilván akkor sem vehetik el a jogsidat, a kapott értékből viszont ők meg tudják mondani az általad elmondottak alapján (annak alapján, hogy mit ittál), hogy mikor megy ki belőled a szesz, kifizeted a tarifát, többet az útig nem iszol, és kész. Aztán mikor kiment, autóba ülsz,és elindulsz.
2021. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A szolgálunk és védünk nem arról szól, hogy kedvedre bemehetsz fújkálni. Sokféle eszköz kapható boltokban. Egészen olcsók is.

Ez is csak támpontod ad, de legalább nem kell hozzá net.


Egy tanács (mindig lepontozást kapott érte, de nem tudom, miért):

Ne a rendőrnek akarj megfelelni, hanem biztonságosan és ésszel közlekedj.

2021. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!