Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire érnek rá az oktatók...

Mennyire érnek rá az oktatók délután?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni az A kategóriás hogosjtványt, viszont a munka miatt 7től- 15 óráig nem igazán tudom majd megoldani a vezetés részét. Sajnos így is baromi kevés a szabadságom, és a 3 vizsgaalkalom az mindenképp elvisze 1-1et.

Mennyire szoktak rugalmasak lenni az oktatók ilyen térten?



2020. jún. 22. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Változó! Többnyire az enyém a délelőtti időpontot részesíti előnyben, bár én B-t csinálok.

Beszélj a kiszemelt oktatóval, mert az is lehet, hogy most nyáron több idejük van délután.

De attól is függ, hogy van-e más munkahelye és van-e felesége! ;)

2020. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Előző vagyok.

Úgyértem, ha van felesége, lehet, hogy be van korlátozva, hogy pl csak este 6 ig dolgozhat, utána mennie kell haza.

2020. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg kiszemelt oktatóm nincs.

De akkor valószínűleg ez fogje eldönteni :)

2020. jún. 22. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig délután jártak vezetni, mivel suli mellett nem tudtam másképp megoldani és ígyis a heti minimum két óra megvolt. De ez teljesen oktatótól függ, mielőtt elkezdesz járni ezt beszéld meg vele mindenképp, nehogy később derüljön ki, hogy nem tudjátok megoldani.
2020. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg még a suli sincs kiválasztva.

Szerintem idén lehet, hogy csak a kreszt csinálom majd meg az év vége felé, mert ha be is fejezném nem maradna sok a szezonból és perpill idén nem fog beleférni a motor vásárlás a költségvetésbe. Most csupán tervezgetek és információkat gyüjtök :)

2020. jún. 22. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolkodsz előre. Viszont gondolom a tanfolyamra nem neked kell vinni a motort. Így én a helyedben mikor beiratkozom, már beszélnék oktatókkal, hogy biztos legyen helyed, mire indul.

Egyébként én B -kategóriáson vagyok, abszolút változó, hogy mikor vezetek.

Egyik nap reggel, aztán délután, vagy este, ahogy be tud írni az oktatóm.

Heti 4 órát kell vezetnem minimum. Általában 4x50 perc, de ezen a héten még csak csütörtökre beszéltünk meg 2x50 percet.

A hétvégén egy órát beszélgettem az oktatómmal.

Nagyon túlterheltek, fáradtak.

Az oktatási rendszerük is egy gané.

De én áldom az eget, hogy csinálják ennek ellenére.

Mire mennénk nélkülük.

Szükség van rájuk.

2020. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Akkor jól sejtettem, hogy ez egy kényes pont lesz. Néhány helyen írták, hogy van valamennyi kedvezmény saját motorral. Viszont az nálam nem adott. Az, hogy mennyi idő alatt lesz majd meg a tanfolyam az annyira nem para, egyrész úgysincs hozzá motorom, másrészt eddig is megvoltam nélküle, autóm pedig van.
2020. jún. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!