Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire igaz ez a mondás?

Mennyire igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
Sok idős azt mondja hogy a forgalmi vizsgán vezetsz először és utoljára szabályosan életedben:D Igaz ez?:D
2022. jan. 5. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

A legfontosabb a vizsgabiztosok számára a biztonság. A többi csak kisebb hiba a legtöbb kisebb hiba papíron van feltüntetve sikeres vizsga esetén..

De egyébként bebaxna ha akkor vezetnél szabályosan, mikor épp hogy 500km van mögötted...

2022. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krwkco ***** válasza:
90%

"a forgalmi vizsgán vezetsz először és utoljára szabályosan életedben"

Van benne valami.

De ez attól is függ, hogy mekkora időtartamra értette a megmondó. Előfordul, hogy az ember hosszú perceken keresztül nem követ el semmilyen szabálytalanságot.

2022. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sebességkorlátozásokra biztos igaz -erre harapósabbak mint a VÉDA.
2022. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 én ma pl SEMMILYEN szabálytalanságot nem követtem el!!!! :D :D
2022. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból igaz, hogy egyrészt nem is fogsz annyira ügyelni a dolgokra, felejtesz is a szabályokból, így néha akaratlanul is benézel dolgokat.


Meg egy idő után ráérez az ember, hogy mi az amit még gyakorlatilag következmények nélkül megtehet. Mondjuk egy enyhe gyorshajtás vagy egy stop táblánál a megállás elmulasztása. És mivel az ember kényelmes, ezeket ki is használja.

2022. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 krwkco ***** válasza:
91%

#4

Elromlott az autód? :-)

2022. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6, nem, hibátlanul működnek, de ma nem mentem sehova. :D :D
2022. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ennek a hülye lózungnak.

Vannak ilyen okoskodó akik azt hiszik hogy milyen bölcsek.

2022. jan. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is kb minden úton megbuknék.

Pedig amúgy szabályosan vezetek, de pl sokszor előfordul, hogy kicsit rámegyek a záróvonalra, vagy csíkozott területre, vagy 50 helyett 60-al megyek, sőt egy kézzel tekerem a kormányt ha valahova bekanyarodok, vagy parkolok.

2022. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy megbukna mindenki. Fékpróbát gondolom ti se szoktatok csinálni indulás előtt. Már az bukta. Tennyérrel tekerni a kormányt? Jó mondjukén nem szoktam, de csak azért mert nincs szervó az autómban.
2022. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!