Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg megéri "befektetésnek"...

Tényleg megéri "befektetésnek" venni, ennyire ritka, vagy csak nagyot mondás?

Figyelt kérdés

EK9 Type-R 1.6 185 le szívó Civic-ről van szó.

Sose láttam,olvastam róla,hogy van ilyen is.

Nemrég 1 talin volt 1 db...Ott ecsetelte a pali,hogy ez az idővel csak többet fog érni,meg hogy vadász hozzá minden alkatrészt,és csak 1-1 talira jár vele el,meg kiállításra viszi.

És amúgy neten is előbb találtam kb 25 db balkormányos supra-t mint 1 ilyet.


2017. júl. 30. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

2valóban többet fog érni, de azért egy pár dolgot jobb, ha észben tartasz:


- Nem most, nem jövőre hanem kb. 20-25 év múlva (tehát az autó 35-40 éves korában)

- AKKOR, ha makulátlan az állapota

- AKKOR, ha nagyon kevés marad fenn belőle


Befektetésnek borzalmas, mert ahhoz, hogy 40+ éves autó hibátlan állapotú legyen nem elég az, hogy kivágom a kertbe és várok 40 évet. Fűtött, klimatlizált, alacsony páratartalmú garázs, folyamatos karbantartás. Ezek mind költségek. És a valóságban nem fog annyit kamatozni az értéke, mintha 40 évig forgattad volna a mai bekerülési értékét + a ráköltött fenntartási költségeket reál piaci körülmények között.

2017. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ott ecsetelte a pali,hogy ez az idővel csak többet fog érni,meg hogy vadász hozzá minden alkatrészt"


Bárki tud hülyeséget mondani.

2017. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha befektetésnek akarsz autót, akkor vegyél 25 év körüli Mercit, vagy BMW-t, azoknak is szökik fel az ára, és még csak nem is kell nyomozni, hogy alkatrészt találj hozzájuk.
2017. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!