Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Keeway Matrix 125, vagy...

Üdv. Keeway Matrix 125, vagy Speed 125?

Figyelt kérdés

Üdv. most csináltam A1 es jogsit és szeretnék venni egy motort. Viszont csak 1000 € (kb.288 000Ft) -om van.

Szerintetek jók ezek a gépek?

Vagy még milyet ajánlanátok?

50ccm ne legyen! 70-125ccm

lehet használt, új.

a válaszokat kösz előre is .


2010. szept. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Keewayt én nem vennék sok rosszat mondanak róla... és 280eze ft-ból elég jó motorokat lehet már venni :)


Aprilia rs, yamaha tzr, honda nsr, yamaha tdr, yamaha dt, cagiva mito, stb stb

2010. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Biztos jó gépek, de én nem szeretem őket. Inkább vennék egy ETZ 125-öt, vagy valami hasonlót.

Marad egy csomó pénzed, és az alkatrész is olcsó hozzá :)

2010. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább egy használt ETZ, Honda, Yamaha, Suzuki.

Keewayt még ingyen se!

2010. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Malaboy ***** válasza:
Runner 150.:D
2010. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, szóval egyik keewey se jóféle :/

én személy szerint inkább a speed-et nézkéltem 2007 évjárattól, kipróbálni nemvolt alkalmam, de megtetszett.

megírnátok hogy mi a hibája/hibájuk? köszz

2010. szept. 8. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
én a tulajoktól hallottam h ridegek az idomok ( könnyen elpattan és törik) csavarok kilazulhatnak... blokkban szar minőségű alkatrészek
2010. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

hibáik? te téll ilyen hülye vagy?? KÍNAI SZAR!!

5év múlva már nem nagyon fogod használni, inkább megírom azt, ami nem romlik el:

-

minden elromlik, simán vehetnél valami jobb motort, nem kínai keeway. kimco, linea, többi szar. aprilla, honda, suzuuki, derbi, yamaha. vagy akár simson, mz

2010. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vok, mekem 13éves derbim van, pöccre indul, megy mint állat, 8ezer van benne, megbízható, a te keeway-ed már ilyenkor a bontóban lesz, vagy inkább a roncstelepen.
2010. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jólvanna, nem vitázni akartam, csak kíváncsi voltam.
2010. szept. 9. 19:14
 10/10 anonim válasza:

Ha 13 éves a mocid és csak 8ezer km van benne, akkor te rohadtul nem motorozol...


Keewayek valóban (általában!) jobban hibásodnak, de olasz licensz, de inkább talán kymco-t ajánlanám. Az amúgy nem kína, míg a jópár menő márka kínában készül..

2011. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!