Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tauris Samba vélemények? Vagy...

Tauris Samba vélemények? Vagy inkább keeway matrix 125?

Figyelt kérdés
A samba 200-alatt van és 2 év garancia van rá.Van valakinek?
2011. jún. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akartam venni, de végül kocsit vettem mert sok 200 ezer egy olyan gépre amit sokkal kevesebb ideig és sokkal kevesebb mindenr lehet használni és mégis fele annyit eszik mint egy autó. Szóval ezért nem vettem, pedig külsőre nagyon bejön mint a Samba mint a Fuego, a kereskedésben sokat jártam órákig nézegettem őket és nem tudok rosszat mondani róluk. Ha kicserélsz pár gyagyibb alkatrészt és odafigyelsz rá nagyon jó motor, én tudom ajánlani! És az egyik legtakarékosabb a kétüteműek közt ez biztos! A Keeway Matrixot nem ismerem képen láttam külsőre az is szép de az egy dolog. Nézz körül fórumokon vannak pro és kontra érvek van akinek bejött van akinek nem ez az életben mindennel igy van tapasztalni kell. A Sambát bátran ajánlom, mert nagyon jó gép gépnél állva hagyja az autókat is mert kitünően gyorsul és tud menni 80-at is! Nagyon jó gép. Ha robogót vettem volna biztosan azt választom!
2011. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit sajnálom is.. lehet hogy ha lesz rá pénz veszek majd mégis mert nagyon megfogott! De egy robogóval nem lennék kisegitve télen nem tudnék(nem is mernék) eljárni vele dolgozni ezért nem vettem egyáltalán semilyen robogót. Ha vettem volna az tuti a Samba vagy as Fuego lett volna. Jól néznek ki, takarékosak és megbízhatóak! Alkatrész gyorsan van hozzá és nem is drága. A 2 év gari magáért beszél. A legtöbb robogóra csak 1 évet adnak, nem véletlen.
2011. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írj ha megvan a Sambád :)
2011. jún. 5. 17:19
 4/6 anonim válasza:
Én vettem és ajánlom mindenkinek aki jó robogót akar a jelenlegi igen kedvező áron. Ha nem hajtod szét és megelégszel a 45-50 km-es sebességgel, alig 2 liter fölött fogyaszt.
2011. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zoli45 válasza:

Nekem van,pontosan 1 hetes.

Az egész úgy kezdődött,hogy kellet 2 "moci"és gondoltam ebből tok is venni 2-őt.Na meg is vettem,és ROSSZ döntés volt.

Az egyik pontosan tegnap óta be is alig indul,ha meg beindul tutira otthagy ha lassítanék.(fékeznék)Nemtom mi lehet a baja,nem is vagyok szakértő,de az tény,1 hetes és máris vihetem vissza a szervizbe.

Felhívtam őket,mert ugye tőlem non messze van a szervíz,de eszük ágában sincs kijönni megnézni.

Szóval szerintem az egész kb ennyit is ér.Ismétlem egy hetes!

Ja egyébként rondán van hegesztve és van pár elég igénytelenül elvégzett munkafolyamat rajta.(pl visszapillantó nincs megfelelően rögzítve a "tokban amibe benne van"ami miatt rezeg az egész.Persze egy kis ragasztó megoldja ha más nincs.

Ha engem kérdeztek én eladnám.

Bocs ha non negatív voltam de tényleg ilyen.

Ja és hogy legyek kicsit pozitív is, a másik még megy.

Mielőtt elfelejteném nincsenek húzatva sem,(max 40km/ 1 percig)és a fojtás is benne van mind a kettőben.

De lehet rá mondani mit várok ennyi pénzért,de nekem akkor is rosszul esik,hogy 1 hét és az egyiket vihetem szervizbe a saját költségemen.

Sziasztok

2011. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem közel két éve van ilyen gépem, kb. 2200km-t mentem vele idáig. Problémám nem volt vele, 50km/h utazó sebességet tudja (csomagokkal együtt több mint 100kg-s terhelés mellett). Olajat olyan 900km-ként kér, csak tankolni kellet bele, más költségem nem volt. Városi forgalomban jó (nem Bp!) Egy kollégám egy éve vett, Ő vidékről jár vele, napi 30-40 km-t és meg van elégedve. A tükör rögzítése nálam sem volt tökéletes, de a géphez adott "szerszámkészlettel" (egy csavarhúzó és egy kulcs) meghúztam a csavart és már jó is volt!
2012. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!