Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pénteken vettem egy Keeway...

Pénteken vettem egy Keeway Matrix 125-ös robogót. Járhatok vele rendszám nélkül? Ugyanolyan mint az 50-es tesója.

Figyelt kérdés
Nagyon szép,jól néz ki,jól is megy nagyon dinamikus a motorja.Hazafelé jövet álltak rendőrök az útszélén,de nem intettek ki.
2011. jún. 5. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Budapesten közlekedem 125-ös robogóval már 2 éve,háromszor állítottak meg,senki nem nézett semmit,bemutattam a jogsit a biztosítást az kész:)

Szerintem simán menj.

2011. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon hasonlít akkor használd, de arra figyelj, hogy a 125ös jelzéseken tüntesd el, hátha elkezdi nézegetni
2011. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már eltüntettem mindent:)Köszi a kommenteket.
2011. jún. 5. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg... ha volt rajta rendszám alapból akkor ne járj vele úgy mivel be van jelentve 125-ösként is! (ha csak úgy leveszed a rendszámot és gondolsz egyet hogy most 50-ként használod,és azt le ellenőrzi valami keményebb agyú rendőr akkor bukta van) de ha már alapból nem volt rajta rendszám akkor járhatsz te úgy vele!


haver most vett rendes kereskedésből 125-ös robogót 50-es adásvételivel!

2011. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta rendszám soha,újonnan vettem.Köszia kommentet,ment a zöld kéz!
2011. jún. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!