Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 évesen milyen 25Kw-s...

17 évesen milyen 25Kw-s motort vennétek ami jó is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Naszóval

ott tartok hogy motorvásárláson gondolkodok

és nemtudom hogy milyet

néztem choppereket de azok lomhák szoval szerintem azok kiestek

1so sorban naked illetve sportmotoron gondolkodok

4 uteműben

nem feltétlen 250 ccm es motor érdekel

lehet 400 vagy 600 as is ha belefér az Ak ba

tudnátok róla küldeni esetleg linket


2010. szept. 7. 14:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én neked ha még kezdő vagy akkor egyszerű motort ajánlok:

pl: Simson, Babetta, max robogó....

Esetleg még Enduro vagy Supermoto de ezek nem inkább a kezdőknek való.

És minden képpen 125 ccm-el kezdj mert előtte motorozni is jól meg kell tanulni utána próbálkozz nagyobb osztályokba.

Én azt ajánlom neked hogy ha megvan a min. 1 év tapasztalatod a motorozás terén esetleg akkor menj fel 250 ccm-be.

Ha pedig majd jó sok időt eltöltesz ott és megkomolyodsz akkor ajánlom a 400-asat annál feljebb pedig ne menj mert azok már nagyon erős gépek.

Megjegyzem hogy nekem jelenleg Babetta Java-m van azon tanultam meg motorozni és 3 éves tapasztalatom szereztem meg vele.

Télen tervezem (mert akkor olcsóbb) hogy veszek 1 Enduro-t vagy Supermoto-t.

2010. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
2 hónapot letekertem 50es motarddal, és azután a 400ast nem volt gond megtartani. ez egyénfüggő. én írtam, hogy inkább a 750es, vagy az SV, mint a Burgman. elvégre mégis motor, de ebbe ne menjünk bele. ismerősömnek van Burgmanja, és sztem elég lomha gép.
2010. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!