Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 évesen milyen 25Kw-s...

17 évesen milyen 25Kw-s motort vennétek ami jó is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Naszóval

ott tartok hogy motorvásárláson gondolkodok

és nemtudom hogy milyet

néztem choppereket de azok lomhák szoval szerintem azok kiestek

1so sorban naked illetve sportmotoron gondolkodok

4 uteműben

nem feltétlen 250 ccm es motor érdekel

lehet 400 vagy 600 as is ha belefér az Ak ba

tudnátok róla küldeni esetleg linket


2010. szept. 7. 14:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Saint Wasabi! Te egy igazi köcsög lehetsz. Nem tudom mit szólnál ha a híres nevezetes mercidet valaki rommá törné.De nem baj, nyitogasd csak az ajtót a motorosok elé....szánalmas!
2010. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Wasabi... megnézném egy ekkora csávóra te mikor basznád ki az ajtót. :D


http://www.youtube.com/watch?v=Cs22KAw8Woo&feature=related


(motor most nemlényeg ami benne van :D )

2010. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
sztem a kawa 750es tökéletes lenne (ha tudod uralni a csuklódat xD). az SV se rossz, bár nekem annyira nem tettszik. szerintem inkább a Kawa, mint egy Burgman.
2010. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

hát igen

a burgman felé most nagfyon huz a szivem am

megneztem rola az osszes tesztet és csak annyi negativmot tok rola mondani hogy nemj motor hanem robogo

bár még hallottam olyatis hogy nehezen kanyarodik

ez simsonhoz mérve mennyire érződik???

2010. szept. 12. 13:43
 25/32 anonim ***** válasza:
felelőtlen vagy. én 5 éves motoros tapasztalattal rendelkezem. igaz robogó. de akkor is. még most sem mernék felülni 250esnél nagyobbra. jó lenne ha te is kezdenél egy gyengébbel.. és "gyűjtenél" egy kis rutint.
2010. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

18 vagyok.

utolsó voltam.

2010. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Saint Wasabi


nehogy ígyjárj mint az alábbi főhősünk:

http://www.youtube.com/watch?v=FoPXVo8LvGs&feature=player_em..

2010. szept. 12. 13:53
 28/32 anonim ***** válasza:
5 éves tapasztalattal rendelkezel és nem mersz felülni egy 250esnel nagyobb motorra :)xd ez te vagy , az ien emberek nem verbeli motorosok gondolom az 5 ev alatt a motorodat munkába járásra használtad jahh es varosban nem lepted át a 60 km/orat ,hát igy megertelek de valaki fel eva alatt szerezhet anyi rutint mint te vagy ... ez nem idöhöz kötött mint például aki 30 eve motorozik sose lesz (ugymond anyi tapasztalata mint egy 12 eves rutinnal rendelkezö fiatal motorversenyzö.....
2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mennyivel megyek, mert DH kormányom van, de nyugodj meg 60nál többet megyek; ) és elég sportosan vezetek.. többször szóltak már rám, hogy menjek lassabban pl kanyarokban, mert nagyon csúszik a fara.. de én már észre se veszem az a helyzet.. nem tudom miért kell beleszólni, amikor nem is ismersz.. na mindegy..
2010. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

oké ertem , nem beszolasnak szantam de mind1 akkor további széles utakat,erthetö valamilyen szinten mivel a robogo az nem ad szinte semilyen motorozási élményt legalabbis nekem, huzod a gazt és anyi persze olykor fékezel is:D

teged nem a motorosokhoz sorollak hanem az elktromos biciklisekhezXD de ne szivdd mellre

2010. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!