Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 évesen milyen 25Kw-s...

17 évesen milyen 25Kw-s motort vennétek ami jó is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Naszóval

ott tartok hogy motorvásárláson gondolkodok

és nemtudom hogy milyet

néztem choppereket de azok lomhák szoval szerintem azok kiestek

1so sorban naked illetve sportmotoron gondolkodok

4 uteműben

nem feltétlen 250 ccm es motor érdekel

lehet 400 vagy 600 as is ha belefér az Ak ba

tudnátok róla küldeni esetleg linket


2010. szept. 7. 14:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
a 110 et ezert irtam hogyha pl odajutok hogy mondjuk autopájára keveredek vagy olyan foutopn megyek akk normalisan tudjak haladni
2010. szept. 7. 16:53
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Vegyed a legnagyobbat! Úgyis sokan vannak a szervátültetési listán! Bár ami belőled maradna egy bukás után... Esetleg állatétkezetési célokra leszel jó.Sok szerencsét a gyorsuláshoz! Anyádékat meg előre sajnálom, mert egy gyerek temetésébe belerokkannak a szülők. De fel a fejjel! Hozzas olaszból 1300-as hayabusát folytással!! Az nagyobbat szakít! Pontozz le leszarom. Egyedül az ilyen gyerek szüleit tudom sajnálni.
2010. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Ne nee... énis 17 vagyok még csak 4 éve motorozok de azért egy 600ast kicsit soknak tartanék a jelenlegi 125ös után. Szerintem egy 400as megfelelne bőven. Következőnek énis egy 250 v 400ast akarok max és azon megtanulni a következő szintet amivel betudok lépni majd a következő kategóriába ( 600- 1000 ccm közé)


Nemtudom mennyire tudsz motorozni meg milyen gépeid voltak eddig de nemhinném h meglenne az a rutin amit egy 600as megkövetelne.

2010. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

[link]


Legkiválóbb motorok!!!


25 kw, és teljes értékű gép! Alacsony fogyasztás-fenntartás. Olcsó (ritkán kellő)! alkatrész, kiforrt technika! És a csonti korrekt is!

2010. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
17 évesen te nem vezethetsz nagy motort ecsém! max 125- 250 est a nagymotor vizygát 21 évesen lehet letenni minimum.
2010. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Jah, hogy te máris autópályára akarsz menni a motoroddal? Én kérek elnézést. Komolyan basszus hidd el a 17 éveddel baromira nem kéne felülnöd egy ilyen erős gépre. Elhiszem, hogy téged a minimum 21 év sem fog gátolni, mert ha van pénzed, úgyis megveszed, aztán mész vele ott ahol nincsenek zsaruk, mégpedig jó gyorsan, mert ebben a korban nem fogsz tudni higgadt és nyugodt lenni és száguldozni akarsz majd mindenhol és fogsz is. Nem jós vagyok, csak mindig elolvasom/megnézem a híreket. Meg autósként jó sok hülye állat motorost látok, őszíntén mondom, a f@szom tele van velük. Lenne rengeteg pénzem, az összesre rányitnám direkt az ajtót, amikor elhúz pár centire mellettem 150-el Budapest belvárosában. Helyedben inkább autót vennék ilyen fiatalon, ott legalább védi a kasztni a fiatal agyadat. Aztán ha nem lesz baleseted 4 keréken, továbbléphetsz a 2-re. Hallgass rám! Augusztus elején vettem egy autót, amivel már 2000 km-et mentem azóta, sohasem fogok átváltani motorra, eddig se akartam. Egy gyönyörü CLK Merci, annyiba került, amennyiért te ezeket a motorokat nézed. Simán kaphatsz egyet és hidd el azzal több örömöd lesz. Ne akarj hamar meghalni, hamár ilyen jó családba születtél, ahol ennyi pénz van. Én 17 évesen biciklit kaptam..
2010. szept. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

aki nemérzett rá

mint pl te az nemtudhatja

hiába clk-s merci meg sok luxusfasz szar a motorozás örömével élvezetével nem ér fel

ezt ilyen korlátolt emberek mint te nemérthetik

2010. szept. 9. 13:29
 18/32 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti...


Akik 150el v akármennyivel mennek belvárosban azt én sem sajnálnám annyira ha összetörné magát, majd megtanulja abból ( vagy nem ha annyira ökör). Vannak norm. motorosok is csak sajna kevés... Ha lenne sok pénzem én tuti nem kocsit vennék hanem mennék egy motor márkakereskedésbe :D akit elkapott a motoros szenvedély ne próbáld másra rábeszélni!! :D

2010. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

utolsó

te látom érzed a dolgokat

am elhatároztam

nemveszek még sport vagy nakedot

helyette lesz 1 400 as burgman k7 (az abs es verzio mivel fosok attol hogy kicsuszik alolam)

az nemannyira veszelyes praktikusabb is

annyitol viszont felek hogy hogyha hozzaszokok a burgmanhoz akkor soha többet nemakarok másra ülni mivel semmi nem kényelmesebb mint ez :D

2010. szept. 9. 17:51
 20/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... :) jó h értem a dolgokat mert motoros vagyok énis :)
2010. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!