Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nike v Adidas cipőt vennétek...

Nike v Adidas cipőt vennétek már 16-17 hónapos gyereknek? 1 évesen már ment.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nem első cipőnk lenne...és siesta..stb nem akarok most neki...de viszont kínait sem..és arra gondoltam talán egy márkásabb cipő jobb is...vagy ez nem így van??Segítsetek!!nyugodtan vehetek neki v inkább ne..Ha nem akkor miért nem ?és mit ajánlanátok??Köszi
2010. márc. 3. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már természetes neki a járás akkor szerintem nyugodtan ráadhatod.
2010. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a fiamnak ennyi idősen nike-ja volt, nem voltam elájulva tőle, de legalább nem volt horror az ára.
2010. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönm a gyors válaszokat..Akkor nyugodtan meg veszem neki...remélem nem teszek rosszat a lábának!!
2010. márc. 3. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a márka a lényeg igazából, hanem az, hogy a talpa lehetőleg belül bőr legyen, jó legyen a méret, és nagyon fontos, hogy a sarkánál nagyon jól tartsa a lábát. Általában a Nike, Adidas, stb. cipők nem igazán erről híresek. Ajánlom figyelmedbe az Asso, Salus cipőket. Nem olcsók ugyan, de én inkább ilyet veszek neki, mint a "márkás"-nak nevezett sportcipőket.
2010. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam. Tetszenek a Nike-ik. De 2 bajom van velük:

1. drága, vagyis nem olcsóbb, mint egy normál minőségű bőr gyerekcipő

2. tulajdonképpen kívűl-belül műanyag. Lehet, hogy izzadna benne a lába.

Én inkább egy bőr gyerekcipőt veszek. Úgyis hipp-hopp jön az igazi meleg és akkor ezt a sportcipőt nem tudja kihasználni. Talán őszre érdemesebb.

2010. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Nike van,több is.Leárazva vettem mindegyiket,így nem volt sok.A lányom lába nem izzad benne.
2010. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok. ha most lenne ennyi idős a fiam, akkor ilyen cipőt vennék neki:

[link]

2010. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél!!

Mi nem vettünk, kaptunk egy nike-t. Kislányom 10,5 hósan indult el, eddig csak siestát és clarks-ot hordott, most 17 hósan akartam ráadni, de egyszerűen veszi le a lábáról, nem szeret benne járni, kemény, merev cipő, nem kisbabáknak való (csak a mérete).

Én nem ajánlom.


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kifiamnak adidas cipője van, szereti, kényelmes, nincs vele semmi gond, most tavasszal egy nike cipőt szándékozok neki venni.
2010. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt nike és csatlakozom az előttem szólóhoz, tök kemény a talpa úgy megy benne a gyerek mintha téglán járna...nagyon nem jó még nézni se ahogy tappog benne.

Adidas már egy fokkal jobb, abból van olyan ami puhább talpú. (egyébként én úgy szoktam cipőt venni h a kezemben megpróbálom összehajtani a talpát, ez a nike cipővel pl. egyáltalán nem megy olyan kemény).

Mi pumát vettünk most nemrég mondjuk nekem 2 éves a gyermek viszont csak 13 hós kora óta megy.

Ez jó rugalmas talpú, felül tiszta bőr, nem izzad bele.

És egyébként meg van váltósnak 2 bőr cipője egy clarks meg egy elefanten.

2010. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!