Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha kétsávos úton a mögötted lévő levillant?

Figyelt kérdés
Pl kétsávos út, nem feltétlenül autópálya.
2021. dec. 20. 06:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

Az nem zavar titeket hogy a kérdező kétsávosat írt nem négyet...? XD


Kétsávos az egy a te sávod meg egy szembe. A négysávos a gyorsforgalmi meg a pálya.


És a kérdező a kétsávosat kérdezte. Lehet nem volt felkapcsolva a lámpád.

2021. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

11! „Pl kétsávos út, nem feltétlenül autópálya.”

Kétszer egy sávos autópálya van? Ha nincs, akkor ezt miért írja?

A kétsávos út az irányonként két sáv. Nem egy ide, egy oda.

2021. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Magyar nyelv... sáv mindkettő, mind a négy. Ha kettő van belőle akkor kétsávos, iránytól függetlenül. De igen, úgy használják ahogy írod, benéztem :)
2021. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat imádom akik már 9 km-ről villognak. És látom hogy még habokba van. van közöttünk 12 autó, de ő már az előző faluból villog, hogy haló ő menne, mindenki takarodjon.

Aztán a nyakadba borul 200-zal. Ezek kedvéért én sem fogok felgyorsÍtani 200-ra ha épp előzök.

Legnagyobb suttyó büdös parasztok csinálják amúgy ezt, akik asziszik hogy akkora császárok, hogy övüké a világ mer van alattunk egy 3.0 dÍzel német autó :D. Ők királyok, ők haladnak, mindenki más húzzon az anyjába.


Ezeknek a legjobb felverni a kúpot :D. Jót tesz az egójuknak.

2021. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!