Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha más nem tudja használni a...

Ha más nem tudja használni a kétsávos körforgalmat, akkor én hogy tudnám?

Figyelt kérdés

Felénk már csak nagyáruházak parkolóinál van kétsávos körforgalom, van ahol már felfestették,hogy forgalom elől elzárt, de van ahol nem.Nyilván mert sokan nem tudják használni, pedig szerintem remek találmány.

Ha tehetem belül megyek, de már annyi negatív tapasztalatom van a sok barom miatt,hogy kezdem feladni.

Szinte sosem engednek ki, ha kiakarok menni, volt,hogy majdnem állóra kellett fékeznem, mert neki annyira mennie kell a külsőben,hogy ő aztán ki nem enged, meg a mögötte érkező se, mert há' mé' engedjem ki?

Vagy amikor a busz megy kívül, én belül, és beszorít, mert lecsapja az ívet...(és elfért volna akkor is ha nem csapja le, sőt eleve nem az első kijáraton ment ki, tehát neki is a belsőben kellett volna maradnia.)

Nem tudom ki mit tapasztalt ezzel kapcsolatban, de elég bosszantó.


2016. máj. 21. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy busznak kicsit másabb a mozgása, mint egy kisautónak. És mióta KELL a belsőben mennie a busznak?!
2016. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Vagy amikor a busz megy kívül, én belül, és beszorít"


Lehet,kicsit más a gondolkodásunk,tisztelt 1-es...


"Imádom" Én is az érdi kétsávost,főleg amikor összehoz a sors egy "anyataxi"-val,konkrétan a falfehér arcán kívül semmi más nem jelzi az irányváltoztatási szándékát,hisz effektive azt sem tudja hol van...

Nem nőttünk még fel a feladathoz,ez a nagybüdös helyzet.XD

2016. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

soha nem megyek a belsőben, mert az isten se tudja, hogy kijutok e onnan.


A kétsávos körforgó olyan helyre való ahol sokat lehet menni. Kistarcsánál van az auchannál egy, kb métereket kell max menni a következő kijáratig, semmi értelme a több sávnak.


Az a jó körforgó a témában ahol el is vannak szeparálva a sávok egymástól teljesen és a külső sáv elkanyarodik, tehát az első kijáratnál nem is mehetsz benne tovább, annak van értelme.

2016. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A busznak más a mozgása, én tudom, teherautó sofőr vagyok, ha dolgozok.

Így tudom,hogy az a busz is elfért volna anélkül,hogy beszorít.

2016. máj. 21. 14:17
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Belső sávból akarod elhagyni jobbra a körforgalmat? Gratulálok...
2016. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a terve hogy ráhajt a gyepre,kiteríti a kockás terítőt,és piknikezik...
2016. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Gratulálj magadnak az eszedhez.Talán balra hagyjam el a körforgalmat?Vagy mesélj már nekem,hogy te milyen irányba mennél, érdekelne.
2016. máj. 21. 15:06
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél vissza az arcodból inkább..asszem te egy igazi agresszív vezető vagy..én beengednélek, mert jobb a békesség, megasztán legyen jó napod is...így előbb-utóbb belefutsz egy pofonba, vagy egy gyomorfekélybe...


hamegasztán véletlenül sikerülne egyszer buszt vezetned(remélm nem) akkor megtudnád, amit soha..és sokat vezettem ázsiában, ott is a keményebb helyeken...még buszt is...na ott nem viccelnek..ami itt van, az maga a dögunalom...még az érdi körforgalom is, pedig az sok embernek kihívás..


sok szerencsét(mert rád fér)

2016. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az egesz problemad megelozheto, ha maradsz a kulso savon, ahol elsobbseged van a belsobol savvaltokkal szemben.
2016. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as


Ügyes, vagy de őszintén leszarom, nem csak azt hogy te hol, és mit vezettél, de még azt is,hogy Ázsiában mi megy.

Vagy akkor kiszállhatok, és pofán is baszhatlak, mert Oroszországban előfordul?


Köze nincs annak amit írtál, megmutattad,hogy te egy profi, nyugodt sofőr vagy, az ázsiai szerpentinek hőse, én meg a tahó buta magyar autós aki nem tud kijönni a körforgalomból.

Csak nem vág ide amit írsz, nyomozónak meg ne menj, mert amit írsz, arra bár azt gondolod,hogy nagyon okos Sherlock vagy, és az írásomból megmondod a testmagasságom is, de vaktában lőttél egyet ami mellé ment.

Összességében adtál egy felesleges választ, ezt akár a családi kapcsolatok rovatba is beírhattad volna, ott is pont annyira témába vágó lenne.

Eleve azt sem tudjátok melyik körforgalomból van szó, hogy mekkora volt a hely,hogy mekkora volt a busz, de azt látom tudjátok,hogy én vagyok a hülye, ti meg az okos észosztó mintasofőrök (ha-ha)

Én a MAN-al rátudok úgy fordulni,hogy ne szorítsam be a belsőben haladót, ha ő nem, akkor nem tud vezetni, ha neki adsz igazat akkor te sem. (na, milyen következtetés?...igen, pont akkora f***ság amit te írtál, de érted, oda-vissza működik a dolog)


Most mi kvöetkezik?Igen,hogy hülye vagyok, ne érdemes velem vitatkozni, és kijelented,hogy nem írsz.Remek taktika, ki nem találná az ember.

Az én taktikám pedig,hogy nem válaszolok tovább az ilyenekre, nyomom a mínuszt az agyatlan butaságokra és kész.

Az pedig tény,hogy a magyar autósok nem tudják használi a kétsávos körforgalmat, és maittuk az sem használhatja aki tudná.Erről szól a kérdés, nem arról,hogy igazságot kell tenni.

2016. máj. 21. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!