Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem lehet azt csinalni...

Miert nem lehet azt csinalni mint minden mas rendes orszagba,hogy mindenki fix dijjat fizet es nem kell autopalya matricaval foglalkozni.. Hanem mehetsz ahova akarsz. Sokkal jobb lenne. Nem?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg azt bevezetni,hogy ha ramesz az autopalyara akkor elso esetben meg nem buntetnek meg,de masodik esetben mar nagyon, ha nincs matricad.
2021. dec. 15. 09:52
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Befizetem az éves díjat, és mehetek ahova akarok.
2021. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
A Road Tax az egy adó. Olyan, mint nálunk a teljesítményadó.
2021. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Melynek kovetkezteben utana mehetsz ahova akarsz. Nincs kulon matricazas
2021. dec. 20. 09:51
 34/46 anonim ***** válasza:

Jó! Most már csillapodj le! Még gutaütést kapsz a végén. Más rendes országban kolbászból van a kerítés. Lehet, Cârnați Csabay, vagy más kolbász. Ott minden tökéletes és egyszerű.

Egészen biztos vagyok benne, hogy lenne olyan dolog, amire egy angol mondaná azt, hogy a magyaroknál ez sokkal jobban meg van oldva.

Az életszínvonal más, kétségtelen.

De az adórendszer, fogyasztói kosár, sok egyéb is.

2021. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nekem volt igazam..
2021. dec. 20. 10:04
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem neked volt igazad.
2021. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Szeritem meg igen ,mert nem tudtad alatamasztani az ervelesed.
2021. dec. 20. 10:09
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem neked van igazad. Az altalad istenitett rendszer igazsagtalan, azokkal is sulyos penzeket fizettet pluszban, azaz a benzin araba beepitett, a gepjarmu megvasarlasakor fizetendo, a biztositasokra rahuzott adon felul, akik amugy a gyorsforgalmi utakat sosem hasznaljak mert pl. a megyejukben nincs is ilyen (!). Vannak ervek, csak teged nem erdekelnek mert nem azt tamasztjak ala, amit te akarsz hallani.
2021. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
A kedvedert megneztem: az angol Road Tax egy kifejezetten keveset fogyaszto hibrid Toyota eseteben 170 font (~74e HUF) az elso alkalommal, utana evente 145 font (~62e HUF). Mindezt ugy, hogy literenkent 620 HUF koruli benzinarat fizetnek es az autopalyaik egy reszen egyszeri athajtasi dijat is kell fizetni, a road tax azt nem fedezi. Szoval, mirol is beszelsz?
2021. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Es ez a rendszer senkit se zavar, igy mukodik minden helyesen es porog a gazdasag is. Otthon meg minden a banyaszbekasege alatt van 20 meterrel..
2021. dec. 20. 11:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!