Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem lehet azt csinalni...

Miert nem lehet azt csinalni mint minden mas rendes orszagba,hogy mindenki fix dijjat fizet es nem kell autopalya matricaval foglalkozni.. Hanem mehetsz ahova akarsz. Sokkal jobb lenne. Nem?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg azt bevezetni,hogy ha ramesz az autopalyara akkor elso esetben meg nem buntetnek meg,de masodik esetben mar nagyon, ha nincs matricad.
2021. dec. 15. 09:52
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%

Tehát tulajdonképpen a kérdés másról nem szól, csak arról, hogy miért nem lehet potyázni az autópályán.


Nincs olyan hogy nem tudsz lejönni, meg fent ragadsz, a paraszt bácsira falun pedig ugyanaz a KRESZ vonatkozik mnt bárki másra az országban.

2021. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
87%
Ja az ilyen fentebb említett világtalanok fordulnak meg az autópályán.
2021. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
89%

Ha felmész és lejössz az első lehajtónál, akkor a türelmi időszak miatt nincs bünti.

Mit gondolsz, a több száz-ezer milliárdokért megépített autópálya miből jön vissza ? Abból, hogy az emberek, kamionosok, szállító cégek kiváltják a matricát...

2021. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
87%
... es kozben megneztem, 60 perced van matricat venni. Tehat nem kell vezetes kozben ezzel piszmogni, az elso benzinkutnal siman elintezheted akkor is, ha nincs mobilneted. A tobbi csak hiszti, mentseg-kereses, meg altalanos balfekseg.
2021. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
87%
Fizesd be a fix dijjjjat, 47 ezer Ft az éves matrica.
2021. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt arra menne ki az okoskodás, hogy neked a legjobb legyen. De sok olyan emberrel találkoztam már, akiknek minden kellene, csak semmit ne kelljen visszaadni érte.


A "más rendes országok" alatt melyikekre gondoltál?

2021. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Hat pl Anglia... Fix dij es mehetsz ahova akarsz
2021. dec. 20. 08:53
 28/46 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon is 'fix dijas', ha ugy vesszuk. Heti, havi es eves 'fix dijakert' oda mesz, ahova akarsz a palyakon. Ha nem akarsz palyazni vagy nincs ra szukseged, nem fizeted be a 'fix dijat'.


Tenylwmeg nem ertem mire akarsz kikyukadni.

2021. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Megnéztem a csodaországot. Nagy-Britanniában sincs olyan, hogy egységes díj. Járműkategóriák, időszakok, utak, napszakok, belépési díjak stb. Mi akkor az eltérés?

Veszel éves matricát, és oda mégy, ahová akarsz.

2021. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
befizeted a roadtaxot es mesz ahova akarsz....
2021. dec. 20. 09:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!