Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menjen vagy maradjon az autóm?

Menjen vagy maradjon az autóm?

Figyelt kérdés

Van egy 2006-os GS swiftem.

Viszont az új munkám miatt kb csak pályán van használva ami a kényelmetlen ülések miatt sem igazán jó illetve se tempomat arról nem is beszélve, hogy 140-nél simán megeszi a 9 litert.

Megbízható kocsi tényleg semmi problémám vele évek óta.

Viszont a kényelem miatt elgondolkodtam, hogy eladom és veszek egy olcsó autót amiben megvan a kényelem és a tempomat.

Kinéztem egy hasonló korú

Citroen C3-at.


Arra gondoltam, hogy vennék egy C3-at és a különbözetet meg félreteszem a jövőbeni szervízekre.Van másik autó a családban szóval nem lenne probléma ha esetleg néha néha szervízben állna.



2021. nov. 25. 17:57
A kérdező szavazást indított:
maradjon a Swift
Válts a Citroen-re
Válts, de mást ajánlok helyette:
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora távot mész, hogy 140-el rongyolsz?
2021. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Menj 100-zal és akkor nem kényelmetlen , meg a fogyasztása is jó lesz.
2021. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azaz a régi c3. Na jó választás. Aztán visszasírod majd a sutyukit
2021. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

C3 se enne kevesebbet, így lehet mást néznék ami szintén kényelmes, de a fogyasztása barátságosabb.

Hasonló elgondolás miatt váltottam Swiftről egy 9-3-ra. Azért ezzel sokkal kényelmesebb az út és nem akarok belőle kiugrani fél óra vezetés után.

2021. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért mennyivel menjek autópályán 90-el?
2021. nov. 25. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
c3 is kisautó , de egy jó választás utánna majd istenként tiszteled a szutyok swiftet
2021. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit tennétek a kényelmetlen ülésekkel?
2021. nov. 25. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Először rendesen beállítanám az ülést.

Én ugy gondolom ha autót vesz az ember, akkor már feljebb lépjen az előzőhöz kepest, ne ugyan ott maradjon.

2021. nov. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szerelték jobb minőségű ülésekkel is?

Mert akkor simán vennék bele egy jobb fajta vezetőülést és a kényelmetlen ülés letudva.


Nem írtad, hogy 320 vagy 20km-ert teszel-e meg vele pályán mert ha 20at akkor totál felesleges a 140 km/h.

2021. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

20 km-ért kb fel se mennék pályára.


Itt igazából nem a fogyasztás a legnagyobb problémám.


Az ülés.

Hiába állítottam be, egyszerűen az ülőlap kb fél óra után már kicsinálja a seggem olyan kemény.


Nem újként vettem így nem tudom hogy ez gyárilag ilyen vagy előző tulajok kiülték.


Családban van 2 öregebb autó egy Scénic ami nagy foteleivel nyilván kényelmesebbek ezen nem lepődtem meg, de hogy egy 2001-es Fabiaban is ezerszer kényelmesebb és tartósabb ülések legyenek na ez azért eléggé zavaró

2021. nov. 27. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!