Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó nem ismeri fel az MP3...

Autó nem ismeri fel az MP3 fájlt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Amik eddig a pendrive-on voltak zenék azokat rendesen lejátssza, viszont rá másoltam pár újat, azoknál azt írja ki, hogy "hibás formátum, nem lehet lejátszani ezt a fájlt".

Pedig normál MP3 fájl, számítógépen és telefonon is le lehet játszani.

Valaki esetleg tudja mi lehet a gond?



2021. okt. 26. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig normál MP3 fájl"

Olyen nincs. Mp3 az egy konténer.

Különböző bitráta és a mintavételezési frekvencia megengedett.

[link]

2021. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és annyit vettem még észre, hogy ezeknél a számoknál, ha megnézem számítógépen a tulajdonságoknál, a bitsűrűségnél nincs semmilyen adat.
2021. okt. 26. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod, hogy MP3 fájl? Simán lehet téves kiterjesztéssel más formátumban is. A számítógépen milyen programmal játszod le?
2021. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Számítógépen, tulajdonságoknál írja, hogy mp3 kiterjesztés.

Számítógépen Groove Zene, telefonon Audify lejátszó.

2021. okt. 26. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy fájlkezelőben nyomsz egy jobb egérgombot, és ott a tulajdonságokban? Mert ott nincs olyan mező, hogy "kiterkesztés", csak "fájltípus" (Win10); és oda csak azt írja ki, hogy mi a fájlnvnek a(z utolsó) pont utáni része. Ha azt átnevezed .mp3-ról mondjuk .doc -ra, akkor a tulajdonságoknál azt fogja állítani, hogy a fájltípus "Microsoft Word 97–2003-as dokumentum", pedig nyilvánvalóan nem az.

VLC Player, esetleg egy Total Commander nincs azon a gépen?

2021. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

első körben nézd meg nincs-e speciális karakter, ékezetes betű, szóköz az MP3 fájl nevében

ha nincs, akkor kódolási hiba lehet

2021. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

közben találtam egy ilyen oldalt, így jó lett

[link]

2021. okt. 26. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a rádió csak a CBR mp3-t szereti, és egy VBR fájlt akartál lejátszani? (konstans bitráta - változó bitráta, ez utóbbira utal, hogy nem volt bitráta az adatoknál)
2021. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felment a youtube bitsűrűsége, az én régi FM transmitterem is feladta mikor pár hete új zenéket kapott. Én is ezt a konvertert használom.
2021. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!