Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lassan olcsóbb lesz étolajat...

Lassan olcsóbb lesz étolajat tankolni a régi dízelekbe? Meddig fog még emelkedni az üzemanyag ár?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem, 540 forint literje a tescoban... Ha 600 forint lesz az üzemanyag, én veszek egy régi dízelt és nem fog érdekelni hogy sültkrumpli szaga lesz.😂 Már van hogy elsírom magam, mikor a benzinkút mellett megyek el és még kerülni sem lehet mer' akkor többet fogyaszt😢

2021. okt. 15. 10:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
#20 és mègis hogyan figyelnék hogy drágább legyen? Ha lenne ilyen törvény hallottunk volna már róla.
2021. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Most már az étolaj drága és hiánycikk.
2022. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
AMi nem aktuális , minek emeled ki???
2022. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Remélem felemelik 1000re
2022. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nem tenne rosszat budapestnek egy 1000 forintos benzinár. Számtalan ember van annyira elkényelmesedve és hozzánőve az autójához itt, hogy egy 15 perces sétát is már tortúrának él meg az otthon ülés és az irodában ülés között, tehát még ha tömeggel ugyanannyi idő vagy alig több eljutni a város A pontjából B pontba, mint kocsival, akkor is inkább beszáll a verdába. Budapest meg a legtöbb másik nagyvároshoz hasonlóan autókra lett tervezve - nade közel sem ennyire. Ha csak azok akiknek tényleg felesleges autóval járni, inkább leraknák és mennének normális ember módjára tömeggel vagy biciklivel ami olcsóbb is és megmozgatja kicsit a valagadat is, akkor akinek tényleg legjobb opció az autó, annak nem kellene 1,5 órát dugóban ülni, égetni a benzint és kipufogni a gázokat amitől rohadt büdös az egész város. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki elmegy kicsit vidékre, és szinte érzi hogy a tüdeje boldog, aztán amikor visszajön Büdipestre akkor rosszul lesz az általános szagtól. Ezért van, mert az autó sok embernek olyan mint a testrésze.
2022. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#25: én inkább 2000-re szavaznék.
2022. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Biztos nem én vagyok az egyetlen aki elmegy kicsit vidékre, és szinte érzi hogy a tüdeje boldog, aztán amikor visszajön Büdipestre akkor rosszul lesz az általános szagtól."

Nekem pont fordítva van, lemegyek télen vidékre, és megfulladni a szmogtól, mert a penésze fától kezdve a Pet palackig mindent elégetnek, harapni lehet a szmogot. Ahhoz képest Budapest hegyilevegő.

2022. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
@27 - Télen valóban, az is egy hatalmas probléma amivel szintén nem nagyon van kezdve semmi, mert kvadrága hatékonyabb és nem szennyező energiaforrásra átállni egy régi házban.
2022. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

25 minden szóval egyetértek.

Ha muszáj bemennem Pestre, már a határánál bedugul az orrom a szmogtól.

2022. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Én már gyűjtöm a használt étolajat.... most így télen nem fogom szűrögetni majd tavasszal :)

aztán mehet a tankba bekeverve gázolajjal.

2022. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!