Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban a toyoták és a lexusok...

Valóban a toyoták és a lexusok a világ legmegbízhatóbb autói?

Figyelt kérdés
A felmérések ezt mutatják és a használt autó piac is beárazza őket.
2021. szept. 28. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
nem, jelenleg Honda a legmegbízhatóbb (biztosítói adatok alapján)
2021. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel ezelőtt olvastam egy ilyen cikket, és volt benne egy kista a legmegbízhatóbb autókról. Az első helyen a Toyota volt, és mivel a Lexus is a Toyotához tartozik így annak is hasonló a megbízhatósága.
2021. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy elhanyagolt toyota és lexus is lehet pénztemető ahogy minden autó.

Azért ha egy autó rendesen karban van tartva akkor megbízható tud lenni mind márkától függetlenűl. Persze van minden márkánnál olyan motor aminek több típus hibája van és nagyobb odafigyelés kell pár dologra.


Nekem van egy 159-es 1.75 tb alfám. Bőven időben megkap mindent és már 200e km-en hibamentesen túl vagyunk együtt. Igaz ez talán az egyik legjobb motor. De volt már fiatalon vett rettegett 2.0 ts motoros 147-esem is azzal se volt semmi probléma. Igaz csak 50e km-ig boldogított. Van mellé munkába járni/tartalék autónak egy ep2-es honda civic. Használtan lett véve 200e km-el. Én beszoptam vele előző tulaja meg hozzá nem értő szerelők miatt akik az én szerelőm előtt mókolták de haveromnak meg ugyanilyene és patika már nagyon rég óta.


És erre tényleg a alfa ts motorja egy jó példa mert alapjába véve nem rossz konstrukció csak érzékeny az odafigyelésre. És mivel sokan csak hajtsák és túl adnak rajta így egy alapjába véve nem rossz motor megítélése a porba hull és megy a szar olaszozás.

2021. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Márka szinten lehet, de ha a modelleket nézzük akkor más sokkal angyobb a szórás a márkák közt.
2021. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Én 25 éve vettem egy dízel Mercit.

Még soha semmi sem romlott el rajta a 260ezer km alatt.

(Természetesen mindig időben volt szervizelve.)


Vagyis nekem ez a legmegbízhatóbb autó.

2021. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A válaszolok közül senkinek sincs Volovo-ja? Mert azért az se kutya. Kb hányadik helyen áll a Toyota mögött? (Ha ez offolás, elnézést kérek).
2021. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!