Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Celica TS tuning tippek?

Toyota Celica TS tuning tippek?

Figyelt kérdés

Van egy Celica TS-em. 2002-es évjárat, gyári az autó, 150000km. Hallottam hogy Chiptuning 2zz benzines szívómotornál felejtős, mert szinte nem dob semmit a teljesítményén. Dugattyúcserén, és turbósításon gondolkoztam,de ott viszont bele kell nyúlni a kocsinak a többi részébe (hajtókar csapágy csere stb).

Ha lesz pénzem természetesen meg fogom tenni, de addigis ha ár-érték arányban jól akarok kijönni egyenlőre mit javasoltok? Celica tulajdonosok válaszára vagyok kíváncsi első sorban, de ha értesz a szívómotorokhoz, és tudsz pozitív segítséget nyújtani azt megköszönöm.


22/F

(Mielőtt hülyegyerek autósnak hívnátok, nem vagyok az. :D Csak nekem mindig is ez volt az álomautóm, és szeretem.)



2021. szept. 8. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert aztán a 20 éves celikától csak úgy csúsznak le a bugyik xdddd


Értelmesebb körökben mém kategória

2021. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem rajoskodok, annyit ké
2021. szept. 20. 15:35
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem rajoskodok, annyit kérdeztem, hogy tudnak-e ÉRTELMES emberek választ adni, ami rólad sajnos nem mondható el. Lehet hogy a fókszvágened mém kategória értelmesebb körökben, de ne hasonlítsd már egy japán autóhoz. Nem véletlen hogy a maga idejében az év motorja díjat kapta. Nem ratyi boyracer foswágenesekhez szóltam. :D

A kotla japán autó reagálva a hozzászólásodra, otthagyott már jópár sorhatos BMW-T és csippelt golfot is. ;) Szóval ha a fosvágen boyracer kört/csoportot keresed, akkor ez rossz kategória.

2021. szept. 20. 15:39
 14/17 A kérdező kommentje:
A másik, ha jobb kocsitok lenne nem ide irkálnátok, kisebbségi kompexusos szmókendsármosok, hanem lenne jobb időtöltésetek. Ezek szerint nincs. :)
2021. szept. 20. 15:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább neked van valami komplexusod, mert rajtad kívül amúgy senki sem beszél szmókendsármról, sem focwágenről (kac kacc de eredeti)
2021. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem lenne kisebbségi komplexusom, eddig értem, nade mire? Egy golfra?

Amit mondtam feltételezés. Mert általában ilyen emberek böfögnek be élőben is, hogy "racse?" akiknek vagy egy régebbi sorhatos bmw-jük van, vagy passat, esetleg golfjuk, csippel meg turbóval.

Ez egészen addig megy, amég el nem tűnnek a visszapillantóban.

Engem kissé zavar, hogy ilyen emberek kommentelnek, és állnak bele, hogy nekem milyen az autóm, én sem mondok kritikát egészen addig az övéjükre erre egy kommentelő beböfögi hogy mit akarok tuningolni ezen a sz@r autón.


Jobb se lenne leállni ilyen kisfiúkkal, de nem tudok mit csinálni mert mindig betalálnak.

2021. szept. 20. 18:13
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyelj öcsi!


Felfogtuk hogy te a 20 éves szelikáddal szét gyalázod a szmók end sármos golfokat, paszátokat, egyéb tádékat. Csak ne írd már le még 20x mert a cringe detektorom leng mint majom fas*án a banán.


A kissebbségi komplexusoddal meg kezd valamit, mert az is kva kellemetlen

2021. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!