Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire elég 10 óra gyakorlóvezet...

Mire elég 10 óra gyakorlóvezetés egy olyannak aki sok éve letette a jogsit és akkor ült utoljára volán mögött? és akkor is marha nehezen ment?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 19:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél pár órát, aztán majd meglátod. Ennek a vitának itt semmi értelme.
2021. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
"Vegyél pár órát, aztán majd meglátod." így lesz. egy 10-es csomagra már befizettem.
2021. aug. 18. 18:51
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki elsőre simán le tudott vizsgázni, majd utána nem vezetett 10 évig annak is olyan lenne mintha nulláról kezdené. Aki pedig eleve képtelen volt arra, hogy tisztességesen levizsgázzon, az mindenki érdekében ne veszélyeztessen senkit.
2021. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
53%
Anno levizsgáztam.Volt egy Ladám 9 hónapig, amit alig vezettem.10 évig egyáltalán nem vezettem, orvosit sem újitattam meg.Majd 2008-ban vettem egy új autót, amit a barátom hozott haza a szalonból.Nem mertem volna vezetni a csúcsforgalomban.Nem vettem órákat,hétvégén gyakoroltam.Még olyan segítségem sem volt, hogy ült volna mellettem egy gyakorlott vezető.Azóta balesetmentesen vezetek.
2021. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34-es, a hisztis kérdező bevallottan levizsgázni sem tudott, lefizették a vizsgabiztost úgy lett papírja. Na az ilyeneknek nincs semmi helye az úton.
2021. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!