Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire elég 10 óra gyakorlóvezet...

Mire elég 10 óra gyakorlóvezetés egy olyannak aki sok éve letette a jogsit és akkor ült utoljára volán mögött? és akkor is marha nehezen ment?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 19:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

"10 év nem vezetés után én biztos nem mernék kimenni."



Na de pont ez a kérdésem lényege hogy én se akarok kimenni sehova (még vidéken se...) gyakorlás nélkül , na de kérdés, mennyi gyakorlás kéne hogy újra kimerészkedhessek?


Mert a 10 óra nagyon karcsúnak tűnik.

Mondjuk 30?

2021. aug. 18. 14:36
 12/35 A kérdező kommentje:
Ja és másként nem is lehetne NANÁ hogy pesti vagyok így ide kell majd kimennem és a gyakorlás is itt lesz.
2021. aug. 18. 14:37
 13/35 anonim ***** válasza:
50
2021. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
50... oktatóként írod vagy kibicként?
2021. aug. 18. 14:58
 15/35 A kérdező kommentje:

nekem egy oktató azt mondta (minél több persze tudjuk) de 10-15 óra.


nekem ez nagyon karcsúnak tűnik.

2021. aug. 18. 14:59
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
25 éve vezetek, nagyon jól emlékszem arra milyen volt tanulóként úgy, hogy már kocsit is szereltem előtte. A leírásod alapján te az a kategória vagy akinek tilos lenne vezetni. Én is a bkv bérletre szavazok és hidd el, hogy mindenki jobban fog járni. A fentebb említett 50 óra is kevés lenne neked. Ne veszélyzetess másokat, ha pszichésen eleve alkalmatlan vagy.
2021. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

" Ne veszélyzetess másokat, ha pszichésen eleve alkalmatlan vagy."


A csomó nem ma barnult, írni olvasni alig tudó kokkeró vezet, fél kézzel teketi a kormányt, a csomó tokaszalonna IQ nulla proli is vezet, a vén taták is vezetnek akik a següket is csak térképpel találják meg-és én, a diplomás nem idős ember, épp én ne vezessek?

2021. aug. 18. 15:25
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Te, aki diplomával is csak 5.re és lefizetéssel estél át benyugtatózva 10 évvel ezelőtt és onnantól egy centit se vezettél soha, te ne akarjál okos lenni. Az orvosid is lejárt már. Az ilyet vissza kellene zavarni újravizsgázni de kresztől kezdve.
2021. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

" Az orvosid is lejárt már“


Már miért járt volna le? Megújítottam természetesen.


És a kreszt minek tanuljam újra? A hétvégén lenyomtam online kresz tesztet vagy 20-at egymás után nulla rákészüléssel-és zöme sikeres lett. Hangsúlyozom NULLA rákészüléssel.

Hogy mit kell csinálni stop táblánál meg ki megy elsőnek jobbos kereszteződésben az nem egy nagy tudomány.

2021. aug. 18. 15:37
 20/35 A kérdező kommentje:

"Az ilyet vissza kellene zavarni újravizsgázni "


És azzal mivel lennénk előbbre? Nyugodj meg: levizsgáznék. Ellenőrzött előre gyakorolható útvonalakon, nyugi, levizsgáznék.


De ez semmit se jelent a valós vezetésre nézve.

2021. aug. 18. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!