Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire elég 10 óra gyakorlóvezet...

Mire elég 10 óra gyakorlóvezetés egy olyannak aki sok éve letette a jogsit és akkor ült utoljára volán mögött? és akkor is marha nehezen ment?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 19:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függ.

Friss vizsga is csak arra elég, hogy kiengedjenek forgalomba saját felelősségre.

2021. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat fog segíteni. A kreszt persze ismételd át önállóan. Sok év alatt biztos felejtettél, de közben el is mélyült a tudásod, ebben segít az idő. Másrészt most nem lesz ott a nyomasztó várakozás, hogy előbb-utóbb vizsgáznod kell, talán most kisebb lesz a stresszfaktor. És 10 óra az nem is kevés, ha a vizsgázáshoz szükséges minimum óraszámhoz viszonyítjuk.
2021. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

meg dobtam egy hátast az áraktól is.

1 gyak óra 8-9000 ft??

2021. aug. 17. 20:48
 4/35 A kérdező kommentje:

". És 10 óra az nem is kevés, ha a vizsgázáshoz szükséges minimum óraszámhoz viszonyítjuk."


Valamit elárulok magamról, ez anomim fórum, itt megtehetem.

4x mentem neki a forgalminak nem sikerült

.

5. alkalommal az oktatóval lebiszniszeltem hogy juttasson némi zsét a vizsgabiztosnak és átmentem.


Semmi értelme nem volt.

Papírom meglett, de azóta se vezettem egy métert se.


Emlékszem a vezetés órák alatt új leizzadtam mintha behugyoztam volna, szó szerint tocsogott alattam a víz.

Marokszám kapkodtam a valeriánát vezetés órák előtt.

ez vagyok én.

2021. aug. 17. 20:51
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne vezess. Komolyan mondom, a te érdekeben, ez neked se jó, és másnak se.
2021. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, most kiderül, hogy csak a stressztől nem ment, vagy nem neked való. Ha nem neked való, akkor ne vezess. De megpróbálni pár alkalmat azért érdemes.
2021. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 krwkco ***** válasza:
100%

"Mire elég 10 óra gyakorlóvezetés egy olyannak aki sok éve letette a jogsit és akkor ült utoljára volán mögött?"

Kb. arra, hogy úgy vezessen, mint amikor levizsgázott.


Egyébként miért akarsz 10 év után most vezetni? Lett egy saját autód? A körülmények motiváló hatásától nagyon függ, hogy az ember belejön-e a vezetésbe.

2021. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 krwkco ***** válasza:
100%
Vagyis sok év után...
2021. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, vegyél bkv bérletet.
2021. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken még akár az is működhet, hogy rokonnal vezetsz egy jó pár órát hajnalban vagy délután fele mikor kicsi a forgalom.

Nagyobb városban 10 év nem vezetés után én biztos nem mernék kimenni.

2021. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!