Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire pofátlanul...

Miért ennyire pofátlanul túlárazott a használt Dacia Duster?

Figyelt kérdés

Megnéztem a honlapjukon a konfigurátorral mennyi egy új alapára: a belépőmodell - 3,7 milka, a középfelszereltség meg 4,5-4,7 milla. Jó mondom ez korrekt még mindig a sz*r forint mellett is meg csak Renault konszern.


Gondoltam majd használtan jóval olcsóbb lesz, mert csak Dacia. Max 100k-t futott biztos már 2-2,5 millióért elérhető, de amikor felmentem a totalcar-os használtpiacra majd leesett a pofám:

[link]


Komolyan! Ezeknek alig van értékvesztése! Több mint 50 ezret futott és 4 éves modellek alig fél millióval kevesebbe kerülnek, mint az új gyári modellek? Hogy a jófrancba?


Ez a legdurvább: [link]


2 éves, 25 ezret futott, acélfelnivel 4,5 milka miközben a konfigurátorban ugyanez a felszereltség 4,7 millió. Hogy a pi**ába lehetséges ez?


Ennyi pénzért full komoly 3-6 éves Toyota Corollát meg Vitarat lehet kapni (igaz utóbbi +100k-s futottak).


Mi ennek a magyarázata?



2021. aug. 8. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Dusternek már 5 évvel ezelőtt is köztudottan nagyon minimális értékvesztése volt. Nemhogy most ebben a felfordult világban.
2021. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!