Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire pofátlanul...

Miért ennyire pofátlanul túlárazott a használt Dacia Duster?

Figyelt kérdés

Megnéztem a honlapjukon a konfigurátorral mennyi egy új alapára: a belépőmodell - 3,7 milka, a középfelszereltség meg 4,5-4,7 milla. Jó mondom ez korrekt még mindig a sz*r forint mellett is meg csak Renault konszern.


Gondoltam majd használtan jóval olcsóbb lesz, mert csak Dacia. Max 100k-t futott biztos már 2-2,5 millióért elérhető, de amikor felmentem a totalcar-os használtpiacra majd leesett a pofám:

[link]


Komolyan! Ezeknek alig van értékvesztése! Több mint 50 ezret futott és 4 éves modellek alig fél millióval kevesebbe kerülnek, mint az új gyári modellek? Hogy a jófrancba?


Ez a legdurvább: [link]


2 éves, 25 ezret futott, acélfelnivel 4,5 milka miközben a konfigurátorban ugyanez a felszereltség 4,7 millió. Hogy a pi**ába lehetséges ez?


Ennyi pénzért full komoly 3-6 éves Toyota Corollát meg Vitarat lehet kapni (igaz utóbbi +100k-s futottak).


Mi ennek a magyarázata?



2021. aug. 8. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert jó.
2021. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert pofátlanul megbízható és strapabíró.
2021. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért a Vitarák is elég jól tartják az árukat. Pláne az 1.6 szívó benzin.
2021. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Dacianál nem tudom hogy van de más autóknál is előfordul, hogy fél évet kell várnod mire megkapod amit akarsz, addigra gyártják le.

Nyilván emiatt a használt piac is magasabb lesz, mert sokan nem akarnak várni.

2021. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#2: Vagyis semmi szerviz, semmi jajgatás, csak kimegy a világból ha akarom és tankolom? Mert nekem ilyen kocsi kellene (napi 90 km munkába), de sajnos csak max 1,5 millióm lesz rá (az is ha összegyűlik végre). Van ilyen ebben az ársávban vagy tényleg gyűjtsek a Dacia-ra még 2 évet?
2021. aug. 8. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan autó ami kimegy a világból szerviz nélkül, napi 90 km-re meg nem benzines dustert kell venni, hanem valami dízel kocsit.
2021. aug. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Jó? Megbízható?Ilyen céges autónk van. 2 év alatt több problémája volt, mint a 20 éves golfomnak. 😂
2021. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arról meg nem is beszélve higy az ablak pereméből folyik a rozsda mosásnál. Pocsék anyagok halmaza.
2021. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6: Jó akkor értsd úgy, hogy maximális odafigyeléssel meg lehet úszni a gyakori szervízben ácsorgást. Toyota Corolla Sedan? Esetleg G Astra?
2021. aug. 9. 15:36
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Nissan Almera n16. Nem akarok papolni róla, de olvass utána bátran.
2021. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!