Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a cabrioknak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 07:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Aminek ugyanúgy hiányzik a teteje.
2010. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
:))De annak nincsenek terv dokumentációi, mert egyszerű a feladata mint a faéknek!De itt azért sokkal több a technika mint az általad emlegetett haltárolóban:))
2010. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

OK, figyeljetek, nekem van, tudom miről beszélek:

-egyáltalán nem ronda a vászontető azoknál a kabrióknál, amelyeket eleve annak terveztek

-egy jól megtervezett kabrióban nincs szélvihar nagyobb sebességnél sem

-a legtöbb úgy van megtervezve, hogy a szélvédő kibírja az autó súlyát szerkezeti károsodás nélkül egy esetleges borulásnál (ez előírás), no és még ott vannak a hátsó védő csövek is. természetesen nincs akkora védelem, mint egy zárt autónál, de azért nem reménytelenek.

-a legtöbb kabrió merev, iszonyú sok nagyszilárdságú acél van beépítve, sokat kibírnak. részben ezért is kerülnek többe.

-az sajnos igaz, hogy magyarországon elképesztően sok büdös paraszt, irigy, selejtes, frusztrált féreg van, aki abban éli ki saját sikertelenségét és életképtelenségét, hogy más ember dolgait károsítja. ettől még kabriózni nagyon jó, és minden hátrányért kárpótol a vezetés öröme!

-szél? hmm.. Olyan 130 körül már elég jelentős a szélzaj

és a sebességérzet amúgy is sokkal fokozottabb, hiszen nem egy zárt és hangszigetelt burokban ülve utazom, hanem a szó legszebb értelmében autózom, csak én, a "csónakocskám" és felettem a csillagos ég.


Minden út végén széles mosollyal szálok ki belőle, és bizonyítottnak érzem az elmélet, amely szerint az unalom valójában a világgal való kapcsolat hiánya, mert a hála a nyitott tetőnek, igazán kapcsolatban vagyok a körülöttem lévő világgal, látom az eget, a felhőket a fejem felett, ha felnézek, érzem a szél simogatását, az eső illatát, hallom a gumi legfinomabb csikorgását a forró aszfalton és szóba elegyedem a tűzoltókkal a pirosnál mellettük megállva, így aztán sosem unatkozom benne és akkor is öröm vele minden megtett méter, ha épp a dugóban araszolok a rakparton.

2012. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!