Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorral együtt mennyibe...

Motorral együtt mennyibe kerül egy m-es jogsi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
45 min. a jogsi+ a motor ingyen kategóriától a csillagos égik
2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a jogsi ára függ az iskolától is ahol csinálod. ahol én csináltam ott utánanéztem... tételesen ki van írva h mi mennyi megnézheted:

[link]

a motort meg add hozzá:D már kaphatsz 60-70 ezerből is ha nincs túl nagy igényed.. próbálj olyan robogót választani ami márkás.. pl Honda Dio stb.. ha normálisan használod és olyat veszel ami nincs agyon kínozva akkor nem fogsz csalódni ha csak az a célod h a városban járkálhass:)

2010. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
utolsó vagyok: www.hasznaltauto.hu állítsd át motor keresőre és nézz körbe biztos találsz olyat ami megfelel.
2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok... ezek nem normálisak ha elkérnek 60ezret egy segédmotor jogsiért! meg az se az aki ennyiért rakja le. nekem 45volt mindennel együtt és ez roohadt olcsónak számít mert máshol 50-55 de h 60???????
2010. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemis 60ezer hanem 68 majdnem 70ezer!!
2010. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én csak azért hoztam fel ezt a példát mert ismerem ezt az iskolát, ott csináltam meg motorra és kocsira is és tudom h rendesek.. meg lehet pesti iskolában is csinálni kérdés h mennyire rendesek veled... (buktatnak, 3x annyi a pótóra mint a rendes ) meg stb.
2010. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 50.000 az M-es jogsi, nem tudom pontosan mert én autóra tettem csak le.

A motor meg 60.000-től 600.000ig van.

Vehetsz olcsóbban is pl babettát 20.ért, vagy ciaot 40éert.

2010. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!