Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most már elketronikus/hybrid-e...

Most már elketronikus/hybrid-es autók után már motorokbiciklikre is ez vár?

Figyelt kérdés

Most nem azért,ha mostan kb:Minden új autó legalább hybdri-des,és utánna a motorokra is ez vár?

Mi a véleményetek hogy már motokrokra is át terjed ez a "trend"?



#Motor,autó,bicikli,motorbicikli
2021. jún. 18. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Igen,szerintem most evvel többre érünk,mert környezet szenyezés meg stb kevesebb lenne.
Szerintem tök rossz lenne,ha nem lenne benzines motor,mert akkor jobban lehet karban tartani stb
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Milyen az az elketronikus autó? (gondolom elektronikus akart lenni, de azt sem értem)
2021. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Átmenetileg.

Utána már csak elektromos motorok lesznek. Illetve lesz pár különlegesség belső égésű motorral, de olyan árcédulával, hogy az átlagmotoros válassza inkább az elektromost.

2021. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Elektromos autó*

ezer bocs xd

2021. jún. 18. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem bántásból kérdezem, de te tudsz magyarul?
2021. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Nekem van kicsi diszlexiám,hát most egy diszlexiástól mit vársz?

2021. jún. 18. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Amint a motorkerékpár gyártók rájönnek, hogy a többségnek nem egy rohadt nagy akkus rohadt erős, 15 milliós és 300 kilós chopperre van szüksége, hanem egy kicsi könnyű kétkerekűre akkor igen. Ma azonban míg az elektromos autók piaci részesedése már 3-4%-ot is eléri, addig az elektromos motorkerékpárok 0,1-0,2% körül kullognak. A piacot uraló japán gyártóktól nem érdemes nagy innovációt várni és az amerikaiak sem fognak egy motoros-Teslát megszülni, úgyhogy Kína és Európa a soros, hogy megreformálja az ipart a robogóktól (kicsi, könnyű, olcsó elektromos motorok) indulva.
2021. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

A motorosok az autósokkal ellentétben egyáltalán nem vágynak villany hajtásra. Nemes egyszerűséggel azért, mert a motorozás élmény és réteg jármű. A robogók más téma, azokból tuti lesz elektromos, de a rendes, élményt nyújtó motorok valószínűleg sose lesznek villanyok teljesen. Motor esetében nem játszik az, hogy a villany jobban gyorsul, mert bármelyik benzines megindul ugyanúgy és kell a hangélmény, kell a váltás élmény, satöbbi.


Autósok terén is az élmény autósoknak sem kell villany, csak míg autósok között ez az arány köbö 1%, addig a motorosoknál ugyanez 100%. A legtöbb embernek az autó csak egy közlekedő edény, míg a motorosnak egyik motor sem az (jó, de a robogó, de mondom, az más téma, igazából akinek olyanja van, az nem is motoros, hanem csak tetszik neki, praktikus, aztán azért van neki az, de nem azért, mert kanyarokat akar vadászni meg mert 3 másodperc alatt 100-on akar lenni).


Úgyhogy nem kell félj, jó kis Suzuki, Yamaha meg satöbbi benzines motorok örökké lesznek, én aszondom. Egyszerűen nem fogják venni a villanyt, mert csak kevesebbet ad, drágábban.

2021. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 qkker1 ***** válasza:

"Nekem van kicsi diszlexiám,hát most egy diszlexiástól mit vársz?"


Egy diszGRAFIAs nem így ír, te csak egyszerűen nem tudsz helyesen írni!

2021. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyelőre szükség lenne jobb akkumulátorokra. Utána vissza lehet térni a kérdésre.
2021. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!