Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » V. Generációs Toyota RAV4...

V. Generációs Toyota RAV4 hybridfogyasztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelnének a tényleges fogyasztások az új generációs Rav4nél. Első olyan autóm lenne, amit újan vennék, nagyon sok minden mellette szól, a fogyasztás illetve tényleges tapasztalatok érdekelnének. Nem szeretnék zsákba macskát venni (sajnos hallottam rossz fogyasztásról is, nem tudom ez mennyire valós..)

Rav4 2.5 hybrid automata benzines érdekelne elsősorban. :)



#Toyota #hybrid #V. Generációs
2021. máj. 17. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

fuelly.com


de általában: hibridek fogyasztása városon belül jó, azon kívül rosszabb egy sima benzinesnél. Egyébként, ha ez fontos kérdés, nem SUV-ot vegyél, mert mindig rosszabb lesz, mint egy kombié, ami egyébként ugyanolyan tágas.

2021. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 literes átlagfogyasztást mondott bátyàm. Nem tudom, hogy ez mennyire reális. Azt tudom, hogy otthon töltik, igy kb havi egyszer tankoljâk, mert a napi teendö az autóval az 35 km max, az autó pedig 45-50 km-t megy tisztán elektromosan is.
2021. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


10.21 l/100km jelenleg az enyém, 1822Km után.

2021. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én márciusba kaptam meg, 3000km átlaga 4,8l/100km.

2,5 hibrid FWD BE.

Mivel még új nem űzöm, és amúgy is úgy vagyok, hogy minél tovább tartson az út, mert kiszállni se akarok belőle. ;-)

Autópályán szinte alig járok.

Ha rátévedek, akkor 6,7l szokott mutatni a fogyasztásmérője 120-as tempónál.

Egy 270km-es országúti, helységeken átvezető utam során 4,4l/100km jött ki úgy, hogy 80-nál nem sokszor mentem többet, és betartottam a seb.korlátozásokat.

2021. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!