Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a Fordunk?

Miért nem indul a Fordunk?

Figyelt kérdés

97-es Ford Fiestánk van, tegnap este nem indult el, pedig előtte egy órával semmi baja nem volt. Gyújtást ráadtuk, de aztán semmi, se kattanás, semmi hang. Aztán sikerült betolni, leállítottuk, indult, ma reggel megint nem indult, betoltuk, leállít, indult. Mi lehet a baja?

Előre is köszi a válaszokat, remélem érthető amit írtam (nem igazán értek hozzá + nő vagyok :-) )


2010. aug. 25. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10:37 vagyok. tutis: Ha a tompított világít, attól még lehet, hogy az akksiban nincs annyi szufla, hogy megtekerje az önindítót, ugyanis az önindító vesz fel a legnagyobb áramot, ettől még lehet akksi hiba.

Kérdező: Az önindító egy kopó alkatrész, tehát nem valószínű, hogy valami kontakt hiba van, de előfordulhat.

2010. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a gondja?
2010. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát azóta nem csinálja, az immobiliserrel lehetett valami gond, valószínűleg kopott a kulcsunk.

El is felejtettem leírni, hogy imm. is van benne.

2010. aug. 27. 06:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Önindító.......
2010. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!