Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Koccanás következményei?

Koccanás következményei?

Figyelt kérdés

A mai napon volt 1 nagyon kis koccanásom parkolás közben, enyhén meghúztam 1 autó hátsó lökhárítóját. 1 pici folt keletkezett, szinte nem is látszik, az én autómon első lökhárítóján 1 kis karcolás lett, ami alig észrevehető.


LEHET AZ ESETNEK VALAMILYEN KÖVETKEZMÉNYE ?


2010. aug. 24. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
csíptess az ablaktörlő mögé egy ötezrest, akkor nem lesz következménye szerintem...
2010. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. aug. 24. 13:25
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy a koccanás előtt is voltak rajta foltok, szerintem nem észrevehető
2010. aug. 24. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki látta és felírta a rendszámodat, a másik autós feljelenthet a rendőrségen és akkor szabálysértési eljárás fog elindulni. Ha senki sem látta akkor megúsztad. Ha azonban korrekt vagy akkor az ablaktörlő mögé csúsztatod a telefonszámodat, és a kötelező biztosításon vagy kp.-ban rendezitek. Kötelezőnél a bónusz ugrik.
2010. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jó fej vagy, ha betétlap nélkül ott hagytad az autót. Az én autóm két oldala is meg van húzva elég szépen, persze betétlapot nem hagytak, de még egy telefonszámot se.
2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen szemét zsidó biztosítókkal,nem az emberek hibája hogy nem hagynak betétlapot!(persze nem túl korrekt dolog,de ez a zsidó lehúzás méginkább nem az!)
2010. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami elérhetőséget azért illene otthagyni, minek fizessen a vétlen?


Utolsó: de ha a te kocsidat húznák meg, akkor gondolom a vétkes lenne a zsidó...

2010. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is egy ilyen szemét húzta meg az autómat, elment minden hagyaték nélkül.. a balszerencséje az volt, hogy ott parkolt minden nap, előttem állt amikor leparkoltam reggel, így gondoltam ő volt mikor délután megláttam autómat, sérülés ott volt övén is..., mivel én amikor sajátomat megláttam rendőrt hívtam, felvetettem vele jegyzőkönyvet, így eljárás indult ellene, közben rendőrség szemtanút keresett, lett is, 150 e ft bírság, 6hó jogis elvonás, és kár fizetés lett bele.

és a kár kb 12,000 ft volt

2010. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!