Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OMV-nél lehet rossz minőségű...

OMV-nél lehet rossz minőségű a 95-ös annyira, hogy kopogjon tőle a motor?

Figyelt kérdés

Ma tankoltam sima 95-öst a motoromba az egyik OMV-nél Budapesten, utána Svábhegyre felmentem meredekebb emelkedőkön és mintha kopogott volna (engine knock), amikor jobban odahúztam.


Vadi új motor, 2500 km van benne. Honda, nem vmi kínai cucc. Eddig nem tűnt fel, hogy kopogna egyszer se, vegyesen tankoltam 100-ast meg 95-öst, mentem vele már máskor hegyre fel.


Visszamentem megkérdezni a kutast, hogy ez létezik-e, de kategorikusan kijelentette, hogy kizárt, így én is elbizonytalanodtam.



#kopogás #OMV #Engine knock
2021. máj. 22. 00:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#Sosehallottam
2021. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább ilyen placebo szint, ha nem tudná mit tankol akkor észre se venné az ember. Az üzemanyagra elég szigorú szabályok vannak amiket be is tartatnak.
2021. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tankoltam már máskor is sima 95-öset, gyakrabban mint 100-ast.


Most megint raktam bele 100-ast tele, figyelem innentől jobban, hogy hallom-e ugyanazt, ha hegynek felfele kicsit jobban odatekerem a gázt.

2021. máj. 22. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
TROLL!!!
2021. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Itt egyedül te vagy a troll.

2021. máj. 23. 21:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy autótípus, amin rendszeresen beszrik a kopogásérzékelő, eredménye hogy átég a hengerfejtömítés a gátaknál mindig.
2021. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!