Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vittél már be rossz/kinőtt...

Vittél már be rossz/kinőtt autót használtautó kereskedőhöz beszámításba?

Figyelt kérdés

Milyen hibái voltak az autódnak?

Értesítetted a kereskedőt róla?

Mennyiért számolta be?



#autó #pénz #használt autó #keresekedő #hibáskocsi #kinőtautó
2021. máj. 16. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Még nem.
2021. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz, ment a kéz
2021. máj. 16. 13:32
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi vittünk volna, de olyan keveset adott volna a régi suzuki ignisünkért, h annyiért nem adtuk be. Meghírdettük használt autón 700-ba elment, kereskedő meg 300-at adott volna érte.
2021. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Felesegem szulei bevittek a regi autojukat es annyit adtak volna erte amennyit kb a 4 kerek ert ami rajta volt. Elvittek inkabb a bontoba es 3szor annyit kaptak az autoert
2021. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nővérem egyszer úgy berágott apánkra, hogy a nekiígért autót gyorsan elvitte egy használtautó kereskedésbe, csak hogy ne neki adja el. (Rendes árat fizetett volna apánk neki, nem csak családi alapon vette volna át.) 280 ezret kapott az autóért. Utána 900 ezerért hirdette meg a kereskedő. És el is adta 2 héten belül. Gondolom látta rajta, hogy gyorsan el akarja adni, ezért tudta ennyire lealkudni.
2021. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akartam. Egy 3 milliós autóba akartam beszámíttatni egy 800k-s kocsit. A kereskedő konkrétan a kapuba nem volt hajlandó kijönni megnézni a kocsit, úgy ajánlott a piaci ár harmadát érte. (Miután megnéztem amit ő árult, kipróbáltuk egyezkedtünk stb.) Nem lett belőle üzlet
2021. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Beszámíttatni annak "éri meg", aki nem ér rá eladni az autót, vagy nem akar az eladással bajlódni. Én vittem már be. Gyalázatosan keveset kaptam érte, de nem akartam eladással cigánykodni.
2021. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Új autó vételénél gondoltam rá. Ugyan az a márka volt az előző is, így a márkakereskedés bevette volna. Végig náluk is volt szervizelve, műszakiztatva. Esztétikailag és műszakilag is jó állapotú, karbantartott autó volt, végig vigyáztam rá, garázsban tároltam, semmit nem spóroltam el tőle, csak már korosodott, 13 éves volt.

A kereskedésben korrektül megmondták, hogy sokkal jobban járok, ha én adom el, ők is keresni akarnak rajta, nem jótékonysági intézmény, így nem tudnak piaci árat adni. De azért kíváncsi voltam mennyiért számítanák be. 700e-t ajánlottak érte, amit nem is gondoltam akkor sem megalázóan kevésnek. Az autót két napon belül ismeretségi körben 950e-ért adtam el, úgy hogy hirdetni sem kellett és még csak nem is alkudtak. Lehet többet is kérhettem volna, de én ezzel is elégedett voltam, nem kenyérre kellett az ára. Egyébként most is napi szinten látom a volt autómat, jön-megy teszi a dolgát. Nekem ez is kicsit jó érzés, hogy nem egy ismeretlen vitte el.

2021. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"csak már korosodott, 13 éves volt" hát de jó neked hogy egy ilyen középkorú kocsit leidősözöl...
2021. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!