Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mai autóknál számít hogy...

A mai autóknál számít hogy garázsban vagy a szabadban van?

Figyelt kérdés
télen-nyáron
2021. máj. 14. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Még a tegnapiaknál is számít hosszú távon.
2021. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy számít. A nap ugyanúgy eszi a fényezést, a műanyagokat.
2021. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és télen a fagy?
2021. máj. 14. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
#3 A fizika teszi tovább a dolgát, nem érdekli hogy egy autó régi-e vagy új.
2021. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

A fagy sem használ egyáltalán, nem tudom pontosan a hátrányait, de logikusan bele gondolva egy autónak is max annyit kéne "kapnia" amit garázson kívül tölt használattal, ezen kívül minden esetben fedett, fűtött hely kéne számára, +10 fok már elengedő, a gumi alkatrészeknek is.


Szomorú de ez a helyzet, én ezért nem is értem hogy emberek szabad ég alá minek vesznek pár éves, vagy akár új autót, ha van pénz akkor fektessék családi házba, garázsba.

2021. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

érdemes megnézni a jutubon, hogy indít Szibériában reggel egy autós mondjuk -40-ben.


Ott ha garázsban áll, az csak a hótol véd, a -40-től nem. Szintén a jutubon látni az Alaszkai indításokat farkasordító hidegben. Ott sincs mindenkinek garázsa.

2021. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De még mennyire!!!
2021. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20+ éves autóknál és bizonyos színeknél igen.

Egyébként nem nagyon. Sokkal inkább, számít, hogyan kezeled a kocsit. Pl. hogyan mosod, mikrokarcos lesz-e a lakk és hasonlók

2021. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, csakhogy az autó nem azért van, hogy garázsban álljon, ha meg használod, nem fog garázsban állni mindig, hiszen máshol is le kell parkolnod, ha mész vele valahova.
2021. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, de a nap hány órájában használod és mennyit áll? Átlag felhasználást tekintve szerintem ritka, hogy valaki napi 12 óránál többet használja. Máris megóvtad az autódat a környezeti károk legalább felétől. És akkor a hétvégéket, ünnepnapokat is napi 12 óra használattal számoltuk.
2021. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!