Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy a nők rosszabb...

Igaz, hogy a nők rosszabb autóvezetők, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 23:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11:58 azért, mert a nők nem szeretik annyira az autókat, h még a hivatásuk is az legyen?? Remélem erre gondoltál, és nem arra, h egy nő nem tudná elvezetni, mert igen is el tudná, csak szerintem csak a férfiak lehetnem olyan idióták ilyen téren, h össze vissza mennek egy nyomorult autóval a többi meg nézi -.-
2010. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Ez általálosítás, hogy áltlagban a nők rosszabbul vezetnek, mint a férfiak átlagban, de persze nők között is vannak nagyon jól, és férfiak között is vannak kevésbé jó vezetők.


Egyébbként ha érdekel ez azért van, mert a férfiak alapból a vadászatra termettek (lázsd izmosabbak általában stb.) és ezáltal kifinomultabb reflekszekkel és érzékekkel rendelkeznek, a nők pedig arra hogy főzzenek, meg ilyen kissebb házimunkákra (ezt nem úgy értem hogy nekik ezt muszály vagy kötelező csinálni? csak ez az általános), és nekik pedig úgy tudom hogy jobban vág az eszük, magyarul okosabbak, könnyebben tanulnak (lázsd iskolában általában ők az éltanulók).

2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
ja és én hiszek is ebben hogy a férfiak jobban vezetnek (előző vagyok) 14/f
2010. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!