Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy a nők rosszabb...

Igaz, hogy a nők rosszabb autóvezetők, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem igaz!!Ezt hol hallotad?Vannak pancser férfiak akik nem tudnak vezetni de vannak pancser nők is vannak,de szerintem nincs olyan hogy a férfiak jobban vezetnek amugy meg lány vagyok és a tanítványai közül én vezetek a legjobban,nem "ugrálok a kuplungról meg stb stb......
2010. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak általánosítás. Mindkét nemnél vannak nagyon jó és nagyon béna sofőrök.
2010. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
61%
parkolni szerintem nem igazán tudnak a nők, legalábbis anyunak nagyon nem megy xd
2010. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy általánosságban igaz, hiszen másképp működik az agyuk, de persze van elég sok kivétel.
2010. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
61%
Én úgy tudom, hogy a férfiak térlátása jobb, ezért előnyösebb sofőrök. De nem tudom ebből mi igaz...
2010. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy több a jó férfi sofőr, de van jó női sofőr is, mint ahogy van rossz férfi sofőr, csak az utóbbiak ritkák. Illetve sok nő, mivel nő, nem megfelelően reagál bizonyos kiélezett helyzetekben, ergo igen, rosszabb vezetők.
2010. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban rosszabb sofőrök ezen nincs mit szépíteni.. 10 ből 9X nő akart lezúzni, mert nem nézett tükörbe sávváltásnál, nő totyog előttem autópálya belső sávban 110 el és nem érti miért dudálok, nőre kell várnom fél perceket mire kitolat.. Sokat vezetek naponta találkozok ilyennel. Persze vannak nagyon jó női sofőrök, csak elég ritkák! :D
2010. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jobbak a férfiak, sőt szerintem több béna férfi van mint nő. Már régóta figyelek ilyenekre. Csak nagy a szájuk. Max annyiban jobbak, h jobb a tájékozódó képességük, vagyis hát az enyémtől biztosan, mert ez a gyengém közé tartozik. de am én is a legjobb tanítvány közé tartozom, figyelek is mindig.
2010. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én tegnap láttam egy nőt tolatni a körforgalomba, mert rossz kijáraton akart kimenni... De ettől függetlenül szerintem a nők nem vezetnek rosszabbul.
2010. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez csak egy általánosítás.

Minden csak érzék és gyakorlat kérdése. Ugyan úgy lehet valaki jó vagy rossz sofőr nemtől függetlenül is.

2010. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!