Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Ladát venni első autónak?

Érdemes Ladát venni első autónak?

Figyelt kérdés

Pl. ezt:

[link]


2010. aug. 18. 11:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

:D Elmondom nektek hogy 2 éve pontosan az oroszok a ladákat (az összeset) fel akarták vásárolni maguknak és sok pénzt adtak volna értük!!!

Nekem 2105-öm van évről évre jár szerelés nélkül műszakira,semmi probléma vele, nem fogyaszt 7 liternél többet sohasem!Nem volt még fúrva pedíg 21 éves már!Nem füstöl nem eszi az olajat sem a benzint !

A kormányzás nem feltétlenül nehéz beállítás kérdése!

És igen szoktam egy kézzel tekerni nem mindíg de szoktam amikor engedi! NO ELEKTRONICA NO HIBA!

Nincs gázpedál beakadás nincs automata lefékezés az autópályán mint a mai autóknál :) , aki a ladát megbecsüli az mindent meg tud ! :) Szerintem tökéletes választás első autónak,ha ezen tudsz vezetni akkor bármelyiken fogsz tudni! Mert ugye mi van akkor ha véletlen ,hoppából elszáll a szervó? háhá nincs izom nem tudsz kormányozni :P ;)

2010. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:43"

Na ez az a Lada aminek semmi értelme. Olyan szar, hogy egy G Astra jobb, miközben olcsóbb.

2010. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első.Biztosan többet tudtam volna autózni ha dízel, de szép emlékeim vannak!Az első tél!Óh!Nyári gumikkal...Téli csak mint a fehér holló...Na aki azon megtanul egyszer autózni, az ügyes!Hifi, csajok, fiatalság...Hidd el, ha jót sikerül kifogni, boldog leszel!De mindenképp kocka Ladát!!!Kocka Lada, kocka kényelem...
2010. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nekünk pontosan nem tudom hány éves 30 körül van és 60 EZER!!!!!! km van benne! (nem hazudok!élete 95% garázsba töltötte) tiszta uj! a börülésnek uj szaga van! és nagyon zsír járgány! :D
2010. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na akkor az egyszer nagy értékű lesz!
2010. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!