Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyiket érdemes...

Ezek közül melyiket érdemes első autónak venni? (LENT)

Figyelt kérdés

Toyota Supra (3.0)

VW Golf IV (1.4)

Mazda RX-8 (1.4)

Mazda RX-7 (1.4)

Audi A3 (1.8)


2011. aug. 29. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nem aprózod el. Toyota Suprat elsőnek semmiféleképpen és sem rx7-est, amúgy sem hiszem hogy tudnál szerezni jót normális áron mert ritka. rx8 jó kocsi de elsőnek szerintem túlzás. Az audit a3-mat tanácsolom de annyiból meg már inkább a4-et vennék. Sokkal jobb. Egyébként honnan van ezekre pénzed?
2011. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
biztos apuci fizeti :DD
2011. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Toyota Supra. Szerintem ez egyértelmű
2011. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem tök kamu kérdések, legalább hetente 1 van ebben a kategóriában. Arra jó, hogy jól felhúzzák azokat akik vagy most vagy annó első autóban gondolkodtak, és nagy sokára összegyűjtöttek egy trabantra valót. A kérdés komolytalanságából (Toyota Supra, Audi A3) gondolom tizenéves lehetsz. Nos, akkor nem rég lehet jogsid, és nem lehet sok százezer km gyakorlatod. Akkor meg miért vágnál haza egy tök jó kocsit? Gyakorolsz valami gagyin és közben gyűjtesz egy jóra. Mert feltételezem a fenti autókra nem hétvégi diákmunkákból lenne pénz. Ha meg kő gazdagok a szülők akkor meg felesleges itt kérdezni, megveszik az egyiket, aztán ha mégsem tetszik majd egy másikat.
2011. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

egy suprát már lehet 3-400k-ból venni.

nem kell mindjárt a legújabbakra gondolni, milliós összegek körül :)

a kérdés tök komoly volt, senkit nem akartam ezzel felhúzni, ha mégis így sikerült, azoktól elnézést kérek :)

2011. aug. 29. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy egy autót fenn is kell tartani? A fentiek közül a Golfra szavazok.
2011. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"egy suprát már lehet 3-400k-ból venni" Az lehet. Én annó első autónak egy régi amcsi Ford-ot vettem. Minden forintot magam kerestem meg rá. Nem került egyáltalán sokba. De a fenntartása, a szervízelése, stb. Kb. már csak az autóra költöm a fizetésem. Jó, ez túlzás volt, de nagyon sokba kerül.
2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. aug. 29. 11:57
 9/15 anonim ***** válasza:
arra a 400ezeres Suprára a gatyád is rámenne.
2011. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem egyiket se.
2011. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!