Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Ladát venni első autónak?

Érdemes Ladát venni első autónak?

Figyelt kérdés

Pl. ezt:

[link]


2010. aug. 18. 11:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Vegyél Fiat Tipot vagy Suzuki Swiftet,a kettő kb ugyanaz,csak más a gyártó...Nekem Tipom van,első autó,és jó autó szerintem!
2010. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
100 000-ből sajnos nem kapok más jó állapotút...
2010. aug. 18. 12:06
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A Ladánál jobbat keresve sem találsz!Nekem három van,köztük egy 2107-es.A 2101-es harminc éves múlt,és még mindig autó!Egyetlen hátrányuk,hogy sokat fogyasztanak(egyikük 16 litert,de az 1500-ös vagy 11-12 litert).Erősek,igénytelenek(szépek!!),és évtizedek múlva is használható,a mai autókkal ellentétben,amelyeket öt évre gyártanak.Na meghát igaz,ott van a kormányzás-anyukámnak anno a csuklója begyulladt,míg az 1200-essel járt dolgozni:)Szerintem viszont igazi orosz csoda,persze én elfogult vagyok:)De azt mondom,akkor is megéri,mert a Ladánál megbízhatóbb kevés van,egyszer sem fog leállni alattad,ez tuti.Ha valami kínja lenne,az alkatrész is többnyire meglepően olcsó bele,így az sem akadály.Egyedül a benzin,na azt szereti nagyon:)
2010. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyszerű, könnyű ugyan javítani, de kell is sokat! Ráadásul sokat fogyaszt. Egyébként ilyennel én is jártam, szerettem vezetni attól föggetlenül, hogy a kormányzás komoly izommunkát igényelt. A váltó elég pontos, kezes autó volt. De ha nem akarsz örökké szerelni, meg benzinkútra járni, a helyedben vennék mondjuk egy régebbi 1.2-es vw polot kb. 150-ért. Lehet, hogy külsőleg nem lenne ennyire szép állapotú, de biztos hogy sokkal megbízhatóbb, és fele annyit fogyaszt, mint a biguli.
2010. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Inkább Samarát vegyél, 5 sebességest. Az nem fogyaszt olyan sokat, nekem 7-8 literbe megállt.
2010. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Benzin gázos autót nem veszünk.
2010. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az tipikus panelházi cigányfurgon! Eltekert óra, széthajtott motor. Ha esetleg az átírást tudod fedezni más pénzből, akkor már egy kicsit ramatyabb fiat bravo-t tudsz venni. Hálás kis autó. Nekem is az volt első autóm. Széthajtani nehezen lehet, az enyém a poklot is megjárta és még most is megy:)
2010. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sokat eszik de mégis kevesebbet mint bármilyen új kocsi.Mert itt a havi törlesztőrészlet árát(kb:20-30eft) bele is tankolhatod a ladába.(AZ új kocsikba is kell tankolni+törlesztést fizetni)


Ja és az árán nem buksz.Új autók bukják az áruk 30%-át évente.(A Ladák évről évre töbett érnek,pláne ha megvan becsülve)

2010. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass a sok analfabéta hülyére akik csak azért szarozzák le a ladát,mert lada.

Nézd meg csupán az eladási adatokat.Az egész világon elterjedt az autó,kanadában és brazíliában van összeszerelő üzem,ahol nivákat gyártanak.az alap konstrukció 1966-ban készült fiatként.az 1200-est 17 éven keresztül gyártották szalagon,a kockákat pedig 1980-2007dec 31.-ig.ha annyira szar lenne mint ahogy mondják,szerinted gyártottak volna belőlük ennyit?

az egyik legmegbízhatóbb márka a mai napig.olcsó üzemeltetés,olcsó alkatrészek,nagyon jó alkatrész utánpótlással,masszív strapabíró és időtálló konstrukció az egész. egy jól beállított lada 10 liternél többet nem fogyaszt,és a szokásos cseréken kívül máshoz nem kell nyúőlni.gondolok itt ékszíjra,vezérmű szíjra/láncra,vízpumpa stb....ugyan úgy kell ezeket nyugatinál is cserélni és jóval drágább is.én évek óta ladázok és semmi panasz rá.vannak ugyan negatív tulajdonságai is(minek nincsenek ugye?)de alapjában véve egy zsigulival nagyon jársz.a sok hülyére pedig ne hallgass.


:)

2010. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Lehet Ladát első autónak, de ha jót akarsz magadnak, akkor csak újfajta Ladát veszel (beszerezhetetlen) :D


[link]

2010. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!