Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes garázst bérelni?

Érdemes garázst bérelni?

Figyelt kérdés
Leginkább az UV-tól féltem a járgányt, egy E12 Corolláról van szó, garázsban állt eddig, ősszel vettem, nálam kint áll a parkolóban, előre félek a nyártól, hogy teljesen szétfakítja majd a Nap. Lehet hülyeség ennyire félteni, de jó lenne megőrizni az állapotát, jobb is így ránézni. Metálfényezésű szürke egyébként, ha ez valamit számít.
2021. febr. 23. 10:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Legközelebb a Corollákhoz kb 10 éve kerültem. Akkor majdnem vettem egyet. Ki is próbáltam. Azt aláírom, hogy megbízható. De olyan unalmas autó, hogy az életkedvem elmegy tőle. Az újnak a beltere nagyon konzervatív, semmi dizájn elem, csak komor szürkeség, unalmas felületek. Nem értem a gyártó mért ragaszkodik ehhez. Kicsit megcsinálnák izgalmasabbra, dizájnosabbra és egy minden szempontból nagyon jó autó lehetne. Amit a Honda csinál az meg a másik véglet. Túlzásba sem kell esni. Japánok közül nekem talán a Mazda az ami kinézetben a legelfogadhatóbb.
2021. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%

Nyugodj meg, egy 15 éves Corollán jó esetben nem fog elkezdeni leperegni a lakk. Ha igen, nem azon fog múlni, hogy garázsban tartod-e vagy nem.


Túl gondoljátok az egészet. Sokkal többet láttok ebben a garázs kérdésben, mint ami.

Kifejtettem a véleményem, persze kaptam a lepontozást :D.


Egy ilyen halálunalmas tömegautót mint a Corolla ha babusgatni akarsz, meg óvni, meg szemedfénye, nem a 15. évétől kell elkezedni garázsban tartani. Ilyen egyszerű. Oly mindegy, hogyha 15 évig kinnt állt hóban fagyban, esőben, meg 45 fokos napsütésben. Ezeknek a hatásoknak már ki volt téve eleget. Nem most fogod meghozni a megváltást, ha elkezed késő délutántól másnap reggel 7-ig garázsba rakni. (Ami fűtött egyáltalán?)

2021. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!