Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormányablakba kaptam egy...

Kormányablakba kaptam egy járművezetésre jogosító okmány kérelem papírt. Ezen rajta van hogy 2021.03.20-ig jogosít vezetésre,s a nőcike is mondta bent. Első jogosítványom előállítása lesz. Ezzel a papírral vezethetek tényleg?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

#10:


"a tapasztalat szerint bármilyen sajtcetlivel lehet vezetni"

Az, hogy egyszer elengedték egy sajtcetlivel egy ismerősödet, nem igazán mérvadó. Sokkal inkább tekinteném kivételes esetnek, de messzemenő következtetést nem kéne egy alkalomból levonni.


"gondolom a rendőr ha nagyon akarja lekérdezi a rendszerből, van-e jogsid"

Speciel a román jogsidat pont nem fogja tudni lekérdezni - mellesleg asszem egészen tavalyi évig pont azért nem lehetett ezzel a cédulával vezetni, mert még nem volt lekérdezhető.


"de hogy milyen papír van nálad azzal nem igazán foglalkozik."

Nem, biztos csak azért kéri, mert unatkozik.


"ez szerintem a kérdezőnek egy infomáció."

Dezinformáció legfeljebb.

2021. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

#11: ezt a román jogsit honnét szedted ? figyu, leírom mégegyszer, hátha másodjára sikerül megértened: a magyar jogsiját vette el a román rendőr.

na még egyszer, lassan olvasd, figyelmesen: mivel magyar jogsija van, ami benne van a rendszerben és a rendőr le tudta kérdezni, ezért nem foglalkozott azzal milyen papír van nála.


dezinformáció, naná persze.


Akkor a kérdezőnek is, (mert van, akinek túl bonyolult a gondolatmenet): ha félreállít a rendőr, úgyis lekérdezi a rendszerből a jogsidat függetlenül attól, milyen papírt mutatsz neki.

2021. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg mert egy ismerősömnek van rendőr ismerőse s ő úgy tudja hogy nem lehet vezetni vele. Ez egy korrupt ország,nem az számit hogy segitsük egymásnak hanem hogy hogyan tudunk kibaszni a másikkal!!!

S tudom hogy hiába kérdezem meg itt,mert látszik hogy ti is csak szórakozásból irkálgattok ide.

Tisztelet a kivételnek!

S azért kérdeztem meg,hátha van itt olyan aki ugyan ilyen papirral szaladgál most,s hátha fogták már meg rendőrök s tud valamit.

2021. febr. 19. 22:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor vagy ti értettetek félre valamit, vagy a rendőr ismerős.
2021. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, te sokkal inkább hiszel az ismerős ismerősének az ismerősének, aki látott valahol valakit, aki hallott valamit, mint a kormányablak ügyintézőjének és a kezedben lévő papírnak.

Már ne is haragudj, de a mi falunkban az ilyen emberre van egy kifejezés: hülye.

2021. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!