Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e a jogosítvány igénylő...

Lehet-e a jogosítvány igénylő papírral vezetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan kérdezték már, de úgy tudom van egy új rendelet június óta, hogy igen. Jól tudom ezt?

B-kategóriás jogosítványról van szó, és Am kategória volt eddig.



2020. aug. 20. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Valóban. Jún. 18-tól már első jogsi esetén is lehet vezetni az igénylőlappal. Ez viszonylag egy új jogszabályváltozás ês kevesen tudnak róla. De ha a kormányablakban megkérdezed ott is meg fogják erősíteni.
2020. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Katolikus plébános ***** válasza:
77%
Igen. :) végre. Milyen rossz volt amikor 2-3 hétig vártál a jogsira, hogy vezess aztán ki is ment az ember addig a gyakorlatból.
2020. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahh szuper!! Köszi, hogy megerősítettétek! Kicsit féltem elindulni mert nem voltam biztos benne, hogy igaz, de így minden rendben.
2020. aug. 20. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én Július 1-én mentem megigényelni az első jogsim, és ott azt mondta nekem az ügyintéző, hogy nem lehet.. Igaz, két nap alatt meghozta a postás, szóval nem szívtam meg nagyon.
2020. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. Bár nekem ez nem az első jogosítvány.
2020. aug. 20. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

#4 sajnos sok erre a példa hogy az ügyintéző nincs tisztában a változtatásokkal még hónapok után sem


eddig úgy volt hogy ha új kategóriát csináltál vagy hosszabítottál akkor az igénylő lappal a régi kategóriát lehetett vezetni, te esetedben az AM kategótiát

most változtattak és az igénylőlappal első jogsi esetén is lehet vezetni és új kategóriát is lehet vele, nálad most a B

2020. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Nehez kivarni azt a 3 napot, mi?
2020. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3 nap? Én úgy tudom minimum 4 munkanap ,de mivel házhoz kell szállítani inkább 7 és most agusztus 20 miatt még később. Ha nem jól mondom akkor javítsatok ki. Egyébként igen nehéz kivárni, már régóta várom, hogy vezethessek végre:)
2020. aug. 20. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajjj 7, a két lábon járó rosszindulat!
2020. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!