Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-es jogosítvánnyal fel...

A1-es jogosítvánnyal fel lehet menni az autópályára?

Figyelt kérdés
nemtaláltam meg a neten... :S
2010. aug. 16. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha 125-ös motort vezetsz akkor azzal felmehetsz, hiszen gépjármű. Az 50-essel nem mehetsz fel, mert az nem gépjármű.
2010. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

08.17

mert az autópályán tapasztalat híján könnyen otthagyja a fogát a "gyengébb motoros", aki ilyesmit kérdez? nyilván nincs még elég tapasztalata vezetés közben.

Nem tudom hol élsz, de hogy autópályán nem láttad még az erőszakoskodó barmokat, az tuti.

2010. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
való igaz... nincs tapasztalatom autópályás közlekedésben, csak passzív tapasztalatok... de a motorozással kapcsolatban, már így 15 évesen is elég sok tapasztalatom van, ha hiszed ha nem igaz, hogy nem közúton, mert ott valamivel kevesebb de... nem vagyok "gyengébb motoros", csak mivel nem találtam sehol meg a neten, hogy A1-es jogosítvánnyal fel-e lehet hajtani, ezért kérdeztem meg...
2010. aug. 18. 02:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan gyorsan megy a jogsid, hogy azzal fel tudsz hajtani :D
2010. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!